سوالات رایج جراحی بینی

البته برای این عمل سن فرد هم باید به حدود 17 یا 18 سالگی برسد تا بینی آنها به رشد و تغییر کامل رسیده باشد. افرادی که بینی آنها پوست یا غضروف بسیار ضعیفی داشته و ساختار آن کامل نشده است. از ویژگی های بینی گوشتی می توان به صافی ، پوست ضخیم و چرب ، جوش و ضعف غضروف اشاره کرد.

معمولا از غضروف تقویت کننده برای کمک به پشتیبانی و تعریف نوک بینی استفاده می شود ، با این حال در بیماران آسیایی با پل کوتاه تر از غضروف استفاده می شود تا طبیعی ترین نتیجه را داشته باشد. در جراحی رینوپلاستی علاوه بر در نظر گرفتن بهبود تنفس فرد بیشتر جنبه زیبایی اهمیت دارد و در فرم اصلی بینی تغییرات ایجاد می شود. به گونهای که ظاهر بینی شما نشان از عمل زیبایی را دارد.

تجربیات شخصی من نشان داده است که بهتر است تا پایان ماه ششم بعد از عمل جراحی بینی بهصورت انتخابی و آگاهانه، بارداری صورت نگیرد. زیرا در صورت زیاد شدن این زاویه، بینی فرد اصطلاحات خوکی میشود که هم ظاهر نامطلوبی را خواهد داشت و هم ناراحتیهای تنفسی را به دنبال دارد. او سابقه بیمار را می گیرد، در مورد داروها و اینکه آیا سیگار می کشد ، سوال کرده و از نگرانی هایش با او صحبت می کند. به عنوان آخرین تاثیر آن در زیبایی میتوان به رفع انحراف و پولیپ بینی اشاره کرد که از این طریق افرادی که دچار این مشکل هستند به راحتی با عمل زیبایی بینی میتوانند از این مشکلات رها شوند.

درمان این مشکل فقط جراحی است و هیچ راه حل دیگری مانند دارو درمانی برای آن وجود ندارد. برای انجام این عمل، داشتن تخصص و تجربه کافی برای جراح امری ضروری است. همچنین باید حتماً در هنگام مشاهده گالری عکس های قبل و بعد عمل بینی گوشتی بیماران دیگر این جراح ، نتیجه کار او را دوست داشته باشید. عمل بینی در افرادی که مشکلات تنفسی دارند و یا مشکلات زیبایی دارند قابل توصیه است ولی چه کسانی افراد مناسب تری هستند و چه کسانی افراد مناسبی نیستند؟ قبل از انجام عمل بينی نمی توان به طور حتم درباره نتيجه ای که به دست خواهد آمد نظر داد، زيرا در اين امر موارد زيادی از جمله جنس پوست بينی رعایت نکات بعد از عمل و غیره دخالت دارند.

دیدگاهتان را بنویسید