زندگینامه: وینستون چرچیل (۱۸۷۴-۱۹۶۵) – همشهری آنلاین

وینستون مدیر عامل شرکتی به نام NURV است و آنها در آستانه تکمیل سیستم ارتباطات جهانی، سیناپس هستند. زلنسکی که با پیژامه صورتیاش در نسخه اوکراینی برنامه تلویزیونی باید خیلی برقصی (Strictly Come Dancing) به شهرت رسید، حالا وینستون چرچیل درونش را پیدا کرده است. بیشک اگر چرچیل «بهترین مرد تاریخ بریتانیا» باشد، فقط برای مردم بریتانیا بهترین است؛ چون آن بهترین بودن، ماحصل رنج، عذاب و استثمار عدهای دیگر در دنیا بوده است. احمد قلعهبانی تاکید کرد: هیچ ارزانفروشی در زمینه نفت نداشتهایم، چراکه در این صورت دیوان محاسبات مجلس نخستین نهادی بود که به آن اعتراض میکرد. بزرگترین آن ها کولینان ۱ یا ستاره بزرگ آفریقا نام داشت و ۵۳۰٫۴ قیراط وزنش بود و اکنون نیز در تاج سلطنتی پادشاه انگلستان قرار دارد.

البته هنوز هم خرید سیگار به صورت باکس صرفه اقتصادی دارد و میشود با این نوع خرید کردن، مثلا هر پاکت وینستون ایکساستایل را ۲۶ هزار تومان تهیه کرد. این الماس دارای وزنی برابر با ۲۳/۵۵ قیراط است و هم اکنون در موزه لوور پاریس نگهداری میشود. این بستنی را می توانید هم به صورت جدا هم مخلوط با غذای خشک برای گربه های خود سرو کنید. الماسی با رنگی آبی که گفته می شود بسیار نایاب است. گری وینستون در این فکر که از کجا باید حرفه خود را شروع کند، با او تماس می گیرد که شخصیت او بر اساس بیل گیتس ساخته شده است.

او می آموزد که اعتماد کردن به هر کسی ممکن است یک اشتباه باشد، و هیچ چیز آنطور که به نظر می رسد نیست. آنها به هافمن نیاز دارند تا به آنها کمک کند تا تاریخ راه اندازی خود را برآورده کنند، بنابراین پس از تفکر زیاد و با حمایت کامل دوست دخترش آلیس، او این کار را می پذیرد. بدون شک بعد از تماشای فیلم “تاریک ترین ساعت” مخاطب غیر بریتانیایی به جای همزادپنداری با شرایط و مشکلات چرچیل تنها بازی و گریم را در ذهن خود حک می کند. وینستون چرچیل نخست وزیر بریتانیا سخنرانی خود را در مجلس عوام بریتانیا با این جملات آغاز کرد: «چیزی برایتان ندارم جز خون و اشک و عرق و کارسخت».

اما در این گزارش به چند الماس گران قیمت و با ارزش دیگر جهان اشاره کرده ایم. تولیدکنندگان یا مسئولان صنفی دلیلی برای این افزایش قیمت اعلام نکردهاند اما بهنظر نمیرسد تغییر قیمت به یکی دو برند محدود بماند. این الماس که در ابتدا ۱۸۶ قیراط وزن داشت در سال ۱۷۳۹ از هند توسط نادر شاه افشار به ایران آورده شد. با نیروهای اسپانیایی همسفر شد. وقتی ایالات متحده به او پیشنهاد خروج از کشور را داد، این پدر ۴۴ ساله دو فرزند، با خونسردی به امریکاییها گفت: «دعوا اینجاست.

دیدگاهتان را بنویسید