رینوپلاستی + هزینه و مشاوره رایگان

پس از عمل هم در روزهای نخست باید نوشیدنیهایی همانند آب آناناس، آب انبه و آناناس پوره شده را مصرف کند که سبب تسریع در بهبود زخمهای جراحی میشود. یکی از عوارض شایع عمل رینوپلاستی باقی ماندن آثار زخم و جراحی روی بینی است که در بسیاری از افراد ممکن است جای بخیه ها هم باقی بماند. افرادی که بدن آنها به نوعی بدشکل بوده و یا از نظر روحی و روانی دچار اختلال هستند. به هنگام نزدیک شدن به زمان عمل، به سلامتی خود بیشتر توجه نشان دهید تا دچار بیماریهایی همانند سرماخوردگی نشوید.

در هر صورت اگر بیمار بخواهد بینی خود را مجدد عمل کند بستگی دارد که در دفعه قبل آیا جراح بینی آسیب های جدی به بینی زده باشد یا خیر. برای کاهش خونریزی و ورم اطراف بینی لازم است هنگام خوابیدن سر خود را کمی بالاتر از حد معمول قرار دهید.

لازم است پس از ترخیص از بیمارستان و در خانه به حالت درازکش استراحت کنید. جراحی بینی روز به روز در حال پیشرفت و افزایش است اما سوالی که همیشه مطرح می شود این است که آیا عمل زیبایی برای بینی های گوشتی برگشت پذیر است ؟ طبیعی است که بعد از هفت روز که اسپلینت بینی شما برداشته می ­شود صورت و خصوصا بینی شما متورم و ملتهب و با کبودی و خون آلودگی همراه خواهد بود که نباید باعث نگرانی شما شود. بینی تا 6 ماه بعد از جراحی دارای ورم است و این ورم در برخی از افراد ممکن است تا 1 ماه نیز ادامه داشته باشد.

علاوه بر این چسب میتواند سریعتر بینی فرد را به شکلی که دلخواه بیمار است برساند. در روز عمل فرد بیمار باید از خوردن برخی از غذاها خودداری کرده و برخی دیگر از غذاها را باید استفاده کند. به مدت دو هفته تا پیش از انجام عمل، باید مصرف دخانیات همانند سیگار را به حداقل ممکن رسانده و حتی از مصرف آن خودداری کنید. دو هفته پیش از انجام عمل از مصرف قرص هایی که سبب بیشتر شدن خونریزی میشود خودداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید