رینوپلاستی + هزینه و مشاوره رایگان

چند سال پیش برای اصلاح انحراف بینی عمل سپتوپلاستی انجام دادم اما بلافاصله بعد از عمل متوجه تغییر عجیبی در بینی ام شدم به این صورت که هنگام خندیدن بینی ام بسیار پهن میشود بطوری که همه اطرافیان متوجه این تغییر شده اند. برای اقدام به جراحی، معمولاً باید بیمار دارای 18 سال تمام در آقایان و 17 سال تمام در خانم­ها بوده و رضایت­نامه قانونی جراحی را شخصاً در بیمارستان پر نماید. به علاوه، آنها باید از آرایش و دیگر محصولات آرایشی اجتناب کنند. بعلاوه، در صورت نیاز پرهها و حفرههای بینی بعد از عمل نباید مسدود شوند، در غیر این صورت عمل جراحی بینی هرگز استاندارد نبوده و فرد باید مجددا برای رفع این عارضه تحت عملهای ثانویه قرار گیرد.

خاطرات عمل جراحی بینی یک بیمار:هنگامی که موقعیتی برای عمل جراحی بینی هایی که اسیب داخلی دیده اند پیش می اید من این موقعیت را قبول کرده و برای تغییر ظاهرم اقدام کردم نتیجه ای که حاصل شد بسیار عالی و رویایی بود. به عبارت دیگر بینی من هیچ تناسبی با صورتم نداشته و چهره ام به طرز نگران کننده ای تغییر کرده است. از آنجایی که قبل از عمل، بینی خوش تراش و شکیلی داشتم اکنون این خطای جراح تاثیر زیادی بر روی روحیه و اعتماد به نفسم بر جای گذاشته است. مهارت جراح : همیشه برای ماهرترین جراحان، تقاضای زیادی وجود دارد و وقت آنها خیلی با ارزشتر خواهد بود و در نتیجه هزینهی بیشتری خواهد داشت.

اما هنگام دوره نقاهت و ریکاوری اصلا دوره خوبی نبود برای من. از لباس های دکمه دار و گشاد استفاده شود که دچار مشکل هنگام درآوردن و بیرون آوردن لباس نشویم وبا بینی برخورد نداشته باشد. جراحان پلاستیک صورت ممکن است عمدتاً بر بهبود جنبه ی زیبایی بینی در بیمارانی که به دنبال جراحی زیبایی بینی هستند متمرکز شوند، زیرا بیمار و بستگان بیمار بیشتر از هر چیزی تغییرات شکل و ظاهر بینی را ارزیابی خواهند کرد و رضایت آنها از نتیجه ی جراحی بستگی به ملاک های زیبایی به دست آمده در نتیجه ی عمل دارد. به همین دلیل می توان گفت که سن مناسب عمل بینی برای خانم ها بعد از 16 سالگی و سن مناسب جراحی بینی مردان بعد از 17 سالگی است.

توصیه میشود برای بهبودی مناسب پس از جراحی زیبایی بینی، تا ۳ هفته بعد از جراحی برای مسافرت برنامه ریزی نکنید. نور خورشید میتواند باعث قرمزی و خارش پوست صورت در طی دورهی بهبودی گردد، بنابراین بهترین کار این است که در چند روز اول بعد از جراحی بینی، از قرا گرفتن در معرض نور خورشید خودداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید