راهنمای خرید چادر مشکی – فروشگاه اینترنتی ستیادرس

چادر مسافرتی باید هنگام بسته شدن فضای کمی را اشغال کند. موارد جانبی: توجه به میله های نگهدارنده، بندهای متصل کننده چادر به گیره ها، قلاب مرکزی برای نصب چراغ جهت تامین روشنایی، جیب های داخلی، سایبان، سقف با رویه محافظتی، اسپری های درزگیری و وسایل تعمیراتی چادر، کاور ضد باران، امکان افزایش فضای داخل چادر برای قرار دادن کوله پشتی و دیگر وسایل اضافه و غیره همگی از جمله نکات مهمی هستند که به هنگام خرید چادر مسافرتی باید به آن ها توجه داشته باشید. روستای میامی به دلیل وجود امامزاده یحیی مشهور است و علاوه بر آن جاذبه های تاریخی و گردشگری نیز دارد که باعث افزایش بازدیدکنندگان در این روستا شده است.

به دلیل قدمت روستای میامی و موقعیت جغرافیایی آن که در مسیر شهر مشهد و سرخس واقع شده است، در گذشته محل عبور کاروان های مختلف بوده است. پس از آن از بلوار مفتح شرقی عبور کرده و وارد جاده میامی خواهید شد. برای رفتن به میامی از مشهد، شما ابتدا باید از طریق بلوار بابانظر (صدمتری قدیم) خود را به بلوار مفتح شرقی (طلاب قدیم) برسانید.

توجه داشته باشید که خطوط حومه مشهد در ساعات مشخصی حرکت می کند و از قبل برای استفاده از اتوبوس برنامه ریزی کنید. چادر مسافرتی به دلیل استفاده از مواد اولیه مختلف قیمت خرید گوناگون دارد اما به طور کلی می توان آن را به راحتی و برای استفاده در طول عمر بالا خریداری کرد و با پرداخت هزینه اندک محصولی با کیفیت و خاص را به دست آورد.

نحوه انتخاب و خرید چادر مسافرتی متناسب با نیاز شما می تواند متفاوت باشد. محل کمپ در انتخاب نوع چادر کمپینگ تاثیرگذار است! فریم چادر از نوع عصایی است و به راحتی برپا میشود. محوطه امامزاده مساحتی حدود 100 هکتار دارد و امکانات متعددی از جمله زائرسرا، استراحتگاه، تعداد 75 واحد سوئیت و 48 جایگاه نصب چادر و مکان های خرید متنوع دارد.

دیدگاهتان را بنویسید