راهنمای خرید چادر مشکی+معرفی 12 مدل چادر مشکی – های حجاب

این خاصیت تنفس پذیری در چادرهای مسافرتی نخی یک مزیت است اما توجه کنید که چادرهای نخی نسبت به بقیه چادرها سنگین تر هستند. تماس مستقیم اتو با چادر مشكی موجب می شود روی آن برق بیفتد، از این رو بهتر است از یک پارچه سفید نخی استفاده كنید. این نوع چادر که به آن چادر کوهنوردی هم میگویند، برای مقاومت در مقابل بادهای تند، بارش سنگین برف و بوران طراحی شده. توجه به شست و شوی چادر: هنگام خرید چادر هم سعی کنید نحوه ی شست و شوی آنرا از فروشنده بپرسید. که سوالات قبل خرید را مشتریان از فروشنده پرس جو می کنند.

چادرهای مجلسی، از حاشیه های طرحدار و کارشده نیز استفاده می شود، که زیبایی چادر را بیشتر میکند. چادر چهارفصل نسبت به چادرهای سهفصل، میلههای بیشتر و پارچههای ضخیم و سنگینتری دارد. این نوع چادر مخصوص شرایط دمایی فصول بهار، تابستان و پاییز طراحی شده و وزن کمی دارد. این نوع چادر تقریباً شبیه همان چادر سهفصل ولی از لحاظ زمانی متفاوت است. یکی دیگر از انواع چادر مسافرتی، چادر های حلقه ای و تونلی هستند که شباهت زیادی به هم دارند. اما شاید برخی از همسفرانتان جثهی بزرگتری دارند، از فضای محدود میترسند، در خواب غلت میخورند یا کلاً نیاز به فضای بیشتری دارند.

برای مثال قیمت چادر مسافرتی، یا وزن و کیفیت آن از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. به ویژه كه در سر آستینها بندینک هایی تعبیه شده است كه پوشش كامل دست ها را فراهم می كند. اگر سفربُروی حرفهای باشید یا میخواهید سفر را به صورت جدی دنبال کنید، خرید چادر مسافرتی یا کوهنوردی را حتما در برنامهتان گذاشتهاید. مدل کلی آن شبیه لبنانی است، با این تفاوت که در بالای سر آن مقنعهای و یا چانه دارد و از جلو زیپ میخورد. یکی از مزیتهای این مدل این است که فاقد هرگونه دکمه و زیپ میباشد و بسیار راحت خواهد بود.

در راهنمای جامع خرید چادر مشکی انواع پارچه چادری و مدل های چادر مشکی را به شما خواننده گرامی معرفی کردیم. اگر به این مدل چادر خیلی علاقه دارید، برای راحتی بهتر می توانید به آن کِش وصل کنید. در صورتی که این چادر محکم به زمین میخ شود، در مقابل بارش شدید و مقطعی باران مقاوم است.

دیدگاهتان را بنویسید