راهنمای خرید چادر مشکی+معرفی 12 مدل چادر مشکی – های حجاب

قفسه توری، یک توری است که معمولاً در سقف چادر توسط چند بند به گوشههای چادر وصل شده و میتوان روی آن وسایل بیشتری را جای داد. این چادر به جای آستین، دارای دو شکاف است که امکان خروج دست را فراهم کرده و به همراه مقنعه، آزادی مناسبی برای حرکت دادن دستها فراهم خواهد کرد.

در این مقاله از میهمان شو با ما همراه باشید تا مهمترین نکات خرید چادر کمپینگ را با شما به اشتراک بگذاریم. از چادر های مسافرتی برای زلزله و شرایط خاص و ویژه نیز میتوانید استفاده کنید. چادر مسافرتی مناسب این شرایط، فرینو مدل اسنو باند (SNOWBAND) است. به گزارش مشرق، یکی از عجایب کشور این است که به کالاهایی مثل غذای سگوگربه، مربا، موز، چوببستنی و… این گرانی برای جامعه اسلامی ما که چادر را بهعنوان حجاب برتر معرفی کرده و بسیاری از زنان محجبه چادر مشکی را بهعنوان حجاب برتر انتخاب کردهاند، مسألهای است که برخی کارشناسان آن را چرخش نرم بهسمت حجاب اختیاری تلقی میکنند.

حال سوال اینجاست چرا مسوولان برای ارزانکردن و دردسترس قراردادن این حجاب برتر برای تمام اقشار جامعه تلاش نمیکنند؟ باتوجهبه وضعیت معیشتی و اقتصادی موجود در جامعه و موقعیت بغرنجی که مردم در آن قرار دارند، بسیاری از شغلها از دست رفته و کارگاههای تولیدی تعطیل شدهاند. اگرچه شاید بتوان با نخریدن یا کمخریدن برخی اقلام زندگی را گذراند، حذف برخی کالاها حیات فرهنگی جامعه را بهخطر میاندازند که چادرمشکی بانوان ازجمله آنهاست. جلوی چادر با کشی که به سمت چپ دوخته شده درشانه دست راست قرارمیگیرد و جلوی آن بسته میشود. یا به وسیله زیپ و دکمه مخفی بسته شود.

این چادر وقتی به تن شود شما را یاد مانتوهای کلوش یا مدل خفاشی می اندازد.این چادر استین ندارد اما جاهایی مخصوص استین برای ان وجود داردو مچی به اندازه تقریبا ۱۰ سانتی متر این چادر اصلا جلو باز نیست و توسط یک زیپ مخفی بسته می شود . نایلون: در چادرهای مسافرتی ارزان تر از پارچه نایلون استفاده می کنند. با این وضعیت، دیگر بسیاری از خانوادههای بیبضاعت و کمبضاعت توان خرید چادرمشکی را ندارند.

دیدگاهتان را بنویسید