راهنمای خرید چادر برای خانم ها

اگر شما قصد کمپ کردن را ندارید و چادر مسافرتی را برای شب مانی در طبیعت یا مسافرت های شهر به شهر استفاده می کنید، سرعت برپایی چادر را باید حتما در نظر بگیرید. چادر کمری یا همان قجری که مانند پیراهن از سر پوشیده می شود از پشت یک سرده است، ولی از جلو دو تکه به نظر می رسد.

اما نکته مهمی که نیاز به بررسی بیشتر دارد این است که انواع چادر مسافرتی کدامند و کدام یک مناسب شماست؟ چادرهای فنری و اتوماتیک از جمله چادرهای محبوب سفری است که سرعت برپایی آن کمتر از یک دقیقه می باشد. آموزش نصب چادر مسافرتی 6 نفره و 8 نفره و 10 نفره و نفره و چادر مسافرتی اتوماتیک, چادر های مسافرتی خاوران, انواع خانوادگی و کمپینگ ، بهترین مارک چادر مسافرتی با برند خوب و چادر سفری با سایبان و تک خوابه و دو خوابه یا به اصطلاح دو اتاقه با پارکینگ ، را از فروشگاه اینترنتی چادر مسافرتی تهران اینتکس بخواهید.

از برترین تولید کنندگان چادر در داخل کشور می توان به نام FIT یا همان اف آی تی (فخر ایرانیان) اشاره داشت. از با سابقه ترین و با کیفیت ترین برند های موجود در بازارهای جهانی می توان به Coleman ، Big Agnes ، Kelty اشاره کرد. با بیشتر شدن تعداد کارخانه های تولیدی چادر مشکی اکثر افراد در انتخاب و خرید چادر سر درگم هستنند ، و و برای آنها کمی دشوار است که نمی دانند کدامین برند مدل مناسب و جنس خوب و عالی را اتنخاب کنند. برای شناسایی بهترین مارک چادر سیاه حتما نکات مهم زیر را بخوانید ، و در هنگام انتخاب ، بهترین مدل را خریداری کنید.

سعی کنید برای خرید چادر مشکی به اب وهوای منطقه ای که در ان زندگی می کنید نیز دقت کنید. ولی این را هم در نظر بگیرید که با توجه به نیازتان خرید کنید! هر چقدر برای خرید این محصول بیشتر بودجه در نظر بگیرید امکانات بهتری نیز بدست خواهید آورید و محصول با کیفیت تری خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید