راهنمای جامع خرید شامپو بچه مناسب برای کودک

بنابراین میتوانید عکس شامپو را به کودک خود نشان داده و از او بخواهید که یک گزینه را مطابق سلیقه خود انتخاب کند. بنابراین اکثر شامپوها کار مشترکی انجام می دهند. این شامپوی کودک چشم را تحریک نمیکند و به علت سورفکتانتهای ویژهای که در آن استفاده شده، قادر است به صورت ملایم شستشو را انجام دهد.

این شامپو در حجم 300 میلی لیتر عرضه شده که مناسب استفادهی افراد بزرگ با پوست خشک و حساس هم خواهد بود. پروتئین گندم نیز موجب حجم دادن به مو، حالت پذیری بهتر، جلوگیری از گره خوردن و وز شدن مو، پیشگیری از موخوره و ترمیم موهای آسیب دیده و حساس می شوند. همانطور که میدانید پوست و موی کودکان نرم تر و حساس تر از بزرگسالان است.

پس بهتر است که با انتخاب یک شویندهی مناسب برای کودکتان از مو و پوس او محافظت کنید. آبی بیوتی یک وب سایت معتبر در زمینه (کدهای تخفیف،راهنمای خرید، نقد و بررسی محصولات اینترنتی) است. از هفته اول تا زمانی که بند ناف نوزاد بیفتد، فقط بدن او را با یک پارچه یا اسفنج مرطوب تمیز کنید. دیگر ترکیبات آن مانند شیر هیدرولیز، خواص عالی برای تقویت و افزایش قدرت پوست دارند که آثار آن تا زمانی بسیار طولانی بر پوست باقی خواهد ماند. شامپو ضد شوره ایروکس ضدالتهاب و ترمیمکننده موست و عصارههای گیاهی موجود در آن پوست را مرطوب کرده و خشکی آن را برطرف میکند.

موهای کودکان به دلیل نازکی به راحتی گره میخورد؛ این شامپو از گره خوردگی موی کودک جلوگیری میکند. این برند ایرانی به دلیل تولید محصولات بسیار باکیفیت، از دیرباز تاکنون برای حفظ سلامتی کودکان و نوزادان ایرانی استفاده شده و همواره بسیار موفق بوده است. این محصول حاوی عصارهی آلوئه ورا برای ایجاد رطوبت بر پوست است. شامپو ضد شوره اطفال ایروکس محصول منحصر به فردی است که برای از بین بردن پوسته ریزی نوزادان و درماتیت سبورئیک کودکان طراحی شده است. شامپو بچه ایروکس بدون تحریک چشم و ایجاد گره در موهای نرم و نازک کودک، آن را با ملایمت شستشو می دهد و شادابی و لطافت پوست و مو را تأمین می کند.

دیدگاهتان را بنویسید