راهنمای جامع خرید شامپو بچه مناسب برای کودک

برای نرمی و رطوبت پوست در یک فنجان آب گرم دو قاشق غذا خوری پودر سبوس برنج را حل کنید و با یک پد پنبه ای روی پوست صورت بمالید و اجازه دهید ۱۵ دقیقه بماند و سپس با آب گرم بشویید. ترکیب پودر سبوس برنج و آب، می تواند به عنوان یک ماسک برای درمان خشکی پوست استفاده شود. علاوه بر بالا بود قیمت انواع شامپوها و همچنین استفاده از شامپوها و لوسیونهای جانبی برای رفع عوارض ایجاد شده توسط شامپوها باعث میشود که استفاده از محصولات شوینده کودکان شما وسوسه کند.

علاوه بر این ، در برخی افراد ، این خشکی پوست سر می تواند باعث ترشح بیشتر غدد چربی شود و حتی بعد از استحمام موهای آنها چرب به نظر برسد. فقط توجه کنید که بعد از حمام موهای خود را با باد گرم سشوار خشک کنید ، نه باد داغ آن ، چون باد داغ سشوار شدیدا به موهای سالم و زیبای شما صدمه می زند. استفاده از اسکراب در سنین پایین ضمن اینکه میتواند باعث زدگی و بیمیل شدن آنها نسبت به حمام شود، عوارض جانبی مختلفی نیز برای پوست کودکان بههمراه دارد. همچنین استفاده از سبوس برنج قهوه ای احتمال ابتلا به سرطان معده را کاهش می دهد.

تحقیقات نشان داده است که استفاده مداوم از سبوس برنج قهوه ای برای درمان مشکلات گوارشی مفید است. سبوس برنج قهوه ای از جمله مواد غذایی مفید برای بیماران مبتلا به دیابت نوع دو است. همچنین فیبر موجود در سبوس برنج قهوه ای سبب کاهش قند خون افراد مبتلا به دیابت نوع ۲ می شود. تحقیقات نشان داده که سبوس برنج قهوه ای مهمترین راه درمان طبیعی یبوست به شمار می رود .

و به روشن تر شدن پوست صورت و درمان لکه های پوستی کمک می کند. سبوس برنج حاوی ویتامین E است که به رطوبت رسانی و نرمی پوست کمک می کند و از بروز ترک های پوستی بر روی شکم، بازو یا پاشنه پا جلوگیری میکند. سبوس برنج حاوی ویتامین E است که به رطوبت رسانی پوست کمک میکند . و جلوگیری از آن کمک می کند، مقداری سبوس برنج را در ماست ریخته و مصرف کنید. یک قاشق غذا خوری سبوس برنج قهوه ای را درون یک کاسه ماست بریزید و مخلوط کنید ده دقیقه قبل از صرف ناهار و شام میل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید