خرید 41 مدل چادر مسافرتی باکیفیت و ارزان قیمت در بازار

چادری گرده ماهی نوعی چادر مثلثی است که یک تیر افقی دارد که دو تیرک عمودی در دو سمت چادر، از ان تیرک افقی حمایت می کند. اما نکته مهمی که نیاز به بررسی بیشتر دارد این است که انواع چادر مسافرتی کدامند و کدام یک مناسب شماست؟ با این چادر امکان روگیری هم دارید. گیره و میلههایی که از فایبرگلاس تولید شدهاند در چادرهای با قیمت پایین نصب میشوند که نسبت به دو نوع دیگر قیمت کمتر، وزن بیشتر و دوام کمتری دارند. تنها محدودیتش هم این است کناره های آن استحکام کمتری دارد. چارچوب این چادر از جنس استیل است.

چادر برای بسیاری از بانوان محجبه حرف اول را در ایجاد استایلی شیک و زیبا ایفا می کند. استفاده از چادر اصلی ترین و زیباترین حجاب برای بانوان محسوب می شود. اگر قصد کوهنوردی یا طبیعتگردی دارید، چادر مسافرتی از مهم ترین تجهیزات سفر شما است. معروف ترین و با کیفیت ترین زیپ بازار، YKK بوده که اصالتی ژاپنی دارد و به دوام و طول عمر بالا مشهور است. اما با طراحی چادرهای آستینی، استفاده از آن در فعالیتهای روزمره کمتر شده است. خصوصیات آن نیز قابل قبول است و حتی برای استفاده یک خانواده جایی بزرگ و جادار دارد.

این چادر ها یک یا چند تیرک دارند که به صورت حلقه ای در عرض چادر قرار می گیرند. برخی از تولیدی ها در قسمت شکاف یک مچ ۵ سانتی تعبیه میکنند و برخی دیگر با نوار تززیینی به آن جلوه میبخشند. در قسمت بالایی ان دولبه ازاد وجود دارد تا شما به راحتی دستانتان را حرکت دهید. پنجرهها باید دارای محافظ باشند تا از ورود حشرات جلوگیری کنند. لایه محافظ چادر چارچوب دار، از جنس کتان و یا الیاف مصنوعی است. چادر مسافرتی چارچوب دار، بیشترین فضا را دارد و به راحتی می توان در آن ایستاد. پس عاقلانه است که بودجه ی بیشتری را برای خرید چادر کمپینگ اختصاص بدهید.

از دیگر انواع چادر مسافرتی، چادر ادر رو در رو است. از دیگر عواملی که در انتخاب چادر مسافرتی اهمیت دارد، وزن آن است. یکی دیگر از انواع چادر مسافرتی، چادر های حلقه ای و تونلی هستند که شباهت زیادی به هم دارند. چادرهای لبنانی رنگی که بسیار جذاب بوده و تا کنون طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده اند، یکی از بهترین گزینهها برای شما بانوی محجبه و شیک پوش محسوب میشوند. کسانی که در ساحل به تماشای محیط می پردازند نیز باید اقامتگاه مناسبی داشته باشند تا به این روش از سایه ایجاد شده در محیط لذت ببرند و دچار آسیب نشوند.

دیدگاهتان را بنویسید