خرید انواع مدل های چادر+قیمت روز – ورندل

مشتریان بزرگوار در صورت داشتن هر گونه سفارش و سوال با کلیک روی لینک زیر با ما در ارتباط باشید. این چادر در انواع پارچه مرغوب موجودمی باشدو شما به راحتی می توانید از لینک زیر ان را خریداری نمایید . به همین خاطر از سنگینی چادر گرفته می شود.

چادرهای سه فصلی از محبوبیت زیادی برخوردار هستند اصولا این چادرها در بهار و تابستان و پاییز بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند، طراحی آن ها به شکلی هست که از پنجره های توری برای رد و بدل کردن هوا و جلوگیری از ورود حشرات استفاده شده است. جنس میله های چادر مسافرتی انتخابی شما در وزن آن تاثیر بسیار مستقیمی دارد، اصولا چادرهای میله ای از جنس فلز، آلومینیوم، فایبر گلاس و PVC ساخته می شوند. چادر لبنانی: این مدل، از چادرهای عربی اقتباس شده است منتها در مقایسه با نوع عربی و بحرینی عرض کمتری دارد، بیشتر مورد توجه و استفادهی بانوان لبنانی است، با مچهای ۱۵ سانتیمتری و زیپ یا دکمهی مخفی آزادی عمل بیشتری با کاربر میدهد، گزینهی مناسبی برای افراد لاغر اندام است.

این چادر در قسمت بالایی، دو لبه آزاد دارد، که امکان حرکت دستها را بیشتر میکند. ضخامت پارچه این چادرها بیشتر شده اما تهویه کمتری نسبت به چادرهای سه فصلی دارند. چادرهای مشکی از نظر جنس پارچه تنوع زیادی دارند و همین طور طراحیهای متفاوتی از آنها در بازار عرضه شده است که به همین دلیل تفاوت قیمت زیادی نیز دارند. اندامی ترند. از جلودارای زیپ است. چادر ملی برگرفته از چادر ساده ایرانی است با این تفاوت که دارای آستین هایی برای بیرون آوردن دست ها می باشد وجلوی آن با دکمه های مخفی بسته می شود و نسبت به چادر دانشجویی حالتی اندامی تر دارد.

چادر کمری یا قجری یکی از قدیمی ترین مدلهای چادر در ایران می باشد که در دوران حکومت قاجار رواج داشته است. قابل ذکر است که مدلهای آستین و سر آستین چادر جشن تکلیف متنوع بوده که باعث می شود چادر نماز شیک جلوه کند. انواع چادر نماز دخترانه در بازار موجود است که با توجه به طیف گسترده سلایق افراد دارای طرح ، رنگ و مدلهای متنوعی هستند. در حال حاضر تمام افراد به دنبال ست کردن چادر نماز جشن تکلیف با سجاده و کیف آن هستند، لذا خرید ست کامل چادر جشن تکلیف که شامل چادر، سجاده و کیف میباشد، بهترین گزینه پیش روی عزیزانی است که قصد خرید چادر جشن تکلیف و ملزومات آن را دارند.

دیدگاهتان را بنویسید