جیلتینگ – تهران پادکست

زلنسکی که با پیژامه صورتی اش در نسخه اوکراینی برنامه تلویزیونی باید خیلی برقصی (Strictly Come Dancing) به شهرت رسید، حالا وینستون چرچیل درونش را پیدا کرده است. من به مهمات نیاز دارم، نه سواری.» حرفی کاملا شجاعانه از سوی مردی که پیش از پیروزی قاطعانه در انتخابات ریاست جمهوری در آوریل ۲۰۱۹ هیچ گونه فعالیت سیاسی نداشت. من به مهمات نیاز دارم، نه سواری.» حرفی کاملا شجاعانه از سوی مردی که پیش از پیروزی قاطعانه در انتخابات ریاست جمهوری در آوریل ۲۰۱۹ هیچگونه فعالیت سیاسی نداشت. بعد از آن صنایع نفتی، هواپیمایی، پتروشیمی، بیمه و بانکها نیز محدود شدند و مورد هدف قرار گرفتند؛ به طوریکه برایان هوک، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران طی روزهای گذشته در یک پیام ویدیوئی که در توییتر وزارت خارجه آمریکا منتشر کرده، گفته است: «تحریمهای آمریکا شامل غذا، دارو و فناوری ارتباطات نمیشود».

او در سال ۲۰۰۳ با همسرش اولنا که در گذشته هممدرسهای بودند ازدواج کرد و حالا این دو، یک دختر ۱۷ ساله و یک پسر ۹ ساله به نامهای الکساندرا و کریل دارند. در ۱۷ سالگی به یک گروه کمدی محلی پیوست و موفق شد در یک برنامه روسی استعدادیابی تلویزیونی با اجراهای بداهه حضور پیدا کند. ماجرا این بود که با وجود تولید داخلی سیگار، نوع خارجی همیشه محبوبیت بیشتری میان مصرفکنندگان آن داشته است. هری وینستون در یک خانواده مهاجر بزرگ شد، چرا که پدرش به همراه خانوادهاش از اوکراین که زادگاه اوست به آمریکا مهاجرت نمود و به دلیل سابقهای که در حوزه جواهرات داشت، کسب و کاری کوچک در حوزه جواهرات راه اندازی نمود.

با کشته شدن بیش از یک میلیون یهودی اوکراینی در هولوکاست، خانواده یهودی زلنسکی زخم اشغال اوکراین توسط نازیها را با خود به دوش کشید. در سال ۲۰۱۲ مجله تجاری فوربز اوکراین درآمد شرکت او را بیش از ۱۱ میلیون پوند ارزیابی کرد و نوشت زلنسکی با این پول میتواند یک ویلای ۱۵ اتاقه در توسکانی ایتالیا بخرد.

در ایران نیز سعی شده قیمتگذاری آن به شکلی باشد که بخشی از درآمد فروش به سمت تامین هزینههای بهداشتی و سلامتی هدایت شود. زلنسکی بعدها موفق به دریافت مدرک حقوق شد اما این کمدی بود که قلبش را تسخیر کرده بود. زلنسکی و دوستانش پس از آن گروه خود را تشکیل دادند و یک شرکت برنامهسازی تلویزیونی به نام کوارتال ۹۵ را راهاندازی کردند. زلنسکی و دوستانش پس از آن گروه خود را تشکیل دادند و یک شرکت برنامه سازی تلویزیونی به نام کوارتال ۹۵ را راه اندازی کردند.

دیدگاهتان را بنویسید