جراحی زیبایی بینی – مزایا، عوارض و هزینه رینوپلاستی – کلینیک هلیا

معمولا پس از گذشت حدودا 1 هفته گچ یا اسپلینت توسط جراح بینی برداشته خواهد شد ، لذا در این مدت بیمار می بایست از خیس شدن آن خودداری کند. همچنین اسپلینت ها مانعی را بین بینی و نیروهای خارجی ایجاد کرده و از بینی در برابر آسیب های احتمالی مراقبت می کنند.

مراقبت های بعد از عمل بینی طبیعی چگونه است ؟ در خانم ها عرض بینی کوتاه تر و پل بینی کوچکتر از مردان است. پزشک به نوع پوست بینی، سن و سایر ویژگی های ظاهری بیمار توجه زیادی می کند تا بتواند بهترین مشاوره را در زمینه جراحی بینی به بیمار خود ارائه بدهد.

برخی از جراحان پلاستیک با گذراندن دورههای قومیتشناسی و کسب تخصص در این زمینه، قادرند فرم ظاهری بینی افراد از قومیت ها و نژادهای مختلفی را که به دنبال تغییر ظاهر بینی خود هستند، تغییر دهند. انتخاب روش مناسب جراحی ؛ با توجه به وسعت تغییرات مورد نظر و صلاحدید جراح مشخص می شود ؛ اما غالبا جراحان بینی ، جراحی به روش باز را برای انجام رینوپلاستی انتخاب می کنند. نکته ای که بیمار باید به آن توجه کند این است که مواظب باشد چسب روی بینی اش خیس نشود. چسب بینی مزیت های زیادی دارد مثلا باعث کاهش تورم بینی می شود و به چسبیدن یا به اصلاح جوش خوردن پوست بینی به اسکلت آن کمک زیادی می کند.

چسب را می توان صبح هنگام، قبل از شروع فعالیت های نرمال روزانه، از روی بینی برداشت. اقدامات قبل از عمل بینی طبیعی چگونه است ؟ در برخی مواقع در صورتیکه جراحی به خوبی انجام نشود، ممکن است تنفس به راحتی صورت نگیرد. پزشک شما همچنین سوالاتی در مورد سابقه پزشکی شما می پرسد – از جمله سابقه گرفتگی بینی، جراحی ها و هر دارویی که مصرف می کنید. پیشنهاد میکنم حتما به گالری تصاویر سایت مراجعه کرده و یا روی لینک کلیک کنید . محل خوابی مناسب برای خود انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید