جراحی زیبایی بینی – مزایا، عوارض و هزینه رینوپلاستی – کلینیک هلیا

در ادامه تمام نکاتی که باید بعد از عمل بینی رعایت کنید را برای شما آورده ایم. در صورتی که فرد سیگار بکشد، پیشنهاد می شود که حداقل یک ماه قبل از عمل، سیگار را کنار گذاشته و تا یک ماه بعد از عمل نیز ترک سیگار را ادامه دهد. استفاده از غذاهایی که سفت هستند و نیازمند جویدن زیاد هستند موجب می شوند میزان تحریکات در ناحیه عضلات صورت و عضلات اطراف بینی افزایش داشته باشد.

از خوردن غذاها و میوه هایی که نیاز به جویدن داشته باشد مانند هویج و سیب و … برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که خیر؛ چرا که جراحی با لیزر هیچ نوع شکلی را به بینی نمی دهد و برای تغییرات بینی به هیچ وجه مناسب نیست، همچنین تنها جنبه تبلیغاتی دارد.

جراحی بینی بسته بیشتر برای افرادی که دارای قوز بینی می باشند و یا بینی آن ها اشکالات کمتری دارند مناسب می باشد. علاوه بر تمیز شدن بدن از هر گونه آرایش و لوسیون و کرم می تواند به ریلکس شدنتان نیز کمک کند. در این نژادها معمولا ساختار بینی به شکل گشاد و پهن می باشد، ارتفاع نوک بینی کوتاه است، در این اشخاص جراح بینی علاوه بر به کاربردن تکنیک های خاص تمامی سعی اش را می کند که بینی با صورت هارمونی داشته باشد. برای بهتر شدن طعم آب کرفس می توانید آن را آب هویج مخلوط کنید.

آب آناناس، آلوئه ورا و کرفس می تواند به کاهش تورم صورت کمک کند. ولی اگر درد ها ادامه دار و بدون کاهش بود، حتما باید به جراح بینی خود اطلاع دهید. آزمایش و مدارک پزشکی خود را در روز عمل به همراه داشته باشید. در روز عمل هیچگونه زیورآلاتی نباید همراه شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید