جراحی زیبایی بینی – مزایا، عوارض و هزینه رینوپلاستی – کلینیک هلیا

موضوع را با او در میان گذاشتم و او نیز ضمن استقبال از این پیشنهاد قول داد تا مقدمات را فراهم کند. وقتی سخن از رینوپلاستی به میان می آید ، کورتون با هدف کاهش التهاب در بافت های بینی بعد از جراحی بینی مورد استفاده قرار می گیرد. بدیهی است که عطسه کردن یا دمیدن در بینی(فین کردن) در طی دوره بهبودی بعد از رینوپلاستی میتواند منجر به خونریزی در حفرههای بینی شود. گرفتن یک هفته مرخصی از کار یا از انجام فعالیتهای سنگین بعد از عمل جراحی رینوپلاستی به شدن توصیه میشود. انجام جراحی زیبایی بینی برای افراد مبتلا به بیماری های قلبی امری ناممکن نیست ولی باید تحت شرایط خاص انجام شود.

جراحی بینی یکی از جراحی های زیبایی است که امروزه افراد از این جراحی زیبایی استقبال زیادی می کنند. از آنجایی که نوجوانان بیش از سایر افراد به ظاهر چهره ی خود اهمیت می دهند پس آنقدر هم عجیب و دور از ذهن نیست که در صورت خود به دنبال عیب و ایرادی بگردند که بعد از رفع آن بتوانند چهره ای ظاهر مطلوب تری از خود به دست اورند. با توجه به اینکه بعد از عمل بینی، داروهایی جهت کنترل درد و پیشگیری از بروز عفونت تجویز می شود، و با توجه به ارتباط مستقیم تغذیه مادر و شیر تولید شده در بدن، معمولاً پزشک به بیمار خود توصیه می کند تا پایان دوره شیردهی، جهت حفظ جانب احتیاط و مراقبت از سلامت نوزاد، جهت انجام جراحی بینی، دست نگه دارد.

چند سال پیش برای اصلاح انحراف بینی عمل سپتوپلاستی انجام دادم اما بلافاصله بعد از عمل متوجه تغییر عجیبی در بینی ام شدم به این صورت که هنگام خندیدن بینی ام بسیار پهن میشود بطوری که همه اطرافیان متوجه این تغییر شده اند. برای انجام جراحی بینی به روش بسته، برشها در داخل سوراخهای بینی ایجاد میشوند. جراح بعد از جراحی بینی برای کمک به بهبود زخم در محل جراحی از تامپون یا پانسمان استفاده می کند . افزون بر این، اگر محل خوابم کمی سرد باشد، احساس میکنم پره های بینی ام به هم میچسبد و با هر بار تنفس چسبندگی آنها به همراه صدایی باز شده و مجددا راه نفسم مسدود میگردد.

مهران رجبی با حضور در فصل چهارم سریال جوکر با زدن چسب بر روی بینی اش شایعاتی را به وجود می آورد. به گزارش وقت صبح، مهران رجبی بازیگر مطرح سریالهای طنز ایرانی که به گفته خودش معروفیتش را مدیون بینی بزرگش است با حضور در برنامه جوکر شایعه عمل دماغش پخش شد. روزی دو بار مدخل بینی را بهتر است با پمادهای چشمی مثل ویتامین A، چرب نگه داشت. مهارت جراح : همیشه برای ماهرترین جراحان، تقاضای زیادی وجود دارد و وقت آنها خیلی با ارزشتر خواهد بود و در نتیجه هزینهی بیشتری خواهد داشت. نوع روش جراحی : عملهای جراحی پیچیده مدت زمان بیشتر و در نتیجه هزینهی بیشتری در پی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید