جراحی زیبایی بینی – مزایا، عوارض و هزینه رینوپلاستی – کلینیک هلیا

5. برخی ارزیابی ها و تست های آزمایشگاهی از سوی پزشک تجویز می شود ؛ که انجام آنها قبل از جراحی ضروری می باشد. اگر شخص مبتلا به دیابت ، به انجام جراحی زیبایی بینی علاقمند باشد ، جراح ، پس از انجام تست ها و بررسی های لازم ، تعیین می کند که آیا می توان سطوح گلوگز خون را برای پیشبرد فرایند ، تحت کنترل قرار داد یا خیر. اگر مجبور باشید عطسه کنید، سعی کنید آن را با دهان خود باز کنید. متاسفانه برخی جراحان بی تجربه نیز با این تکنیک بسیار مهم نا آشنا بوده ؛ در نتیجه نتایج نامطلوبی را بر روی بینی بر جای می گذارند.

برای تسریع در روند بهبودی بعد از جراحی بینی لازم است بعضی از فعالیتها را برای مدتی متوقف کنید. این روند سرپایی بوده ، و نیازی به بستری شدن و ماندن در مرکز درمان ندارد. افراد بسیاری وجود دارند که از ظاهر بینیشان راضی نیستند؛ و زیباییشان را در گرو اندکی تغییر در شکل و ظاهر این عضو تاثیرگذار صورت میدانند. جلسه مشاوره بیمار ، تجربه ارزشمندی را خصوصاً برای افرادی که خواهان کسب اطلاعات هرچه بیشتر ، درباره عمل بینی گوشتی ، و دیگر درمان های جوان سازی صورت هستند ، فراهم می آورد. از نظر جراح ، شکل دهی مجدد و تغییر اندازه بینی و در عین حال ، حفظ ویژگی های منحصر به فرد و تناسب آن با صورت ، بسیار چالش برانگیز است.

جراح کلیه جنبه های عمل بینی گوشتی را ، به بیمار آموزش داده و چشم اندازهایی را در خصوص روند و فرایند ریکاوری به او ، ارائه می دهد. فالوآپ یا ویزیت دکتر پس از درمان برای اطمینان از درستی روند بهبودی بسیار مهم است. عمل تحت تکنیک باز و بسته ، بر حسب دامنه پیچیدگی روند ، انجام می شود. بعلاوه، یک بینی گوشتی اغلب دارای نوک گوشتی است ، که به سمت پایین متمایل است ، و پره های بینی اغلب باز و ضخیم هستند.

یک متخصص جراح با تجربه ، می تواند با ملایمت و مهارت، لایه زیر جلدی ضخیم در بینی های گوشتی را نازک کند. همین لایه می تواند مایعات عامل ایجاد تورم ( ادم ) را برای مدت زمان طولانی در خود حفظ کند. اگر رو تختی شما ضخیم و سنگین باشد، هر چیزی که در لایه زیرین آن قرار دارد، دیده نمی شود ؛ تمام برآمدگی ها و فرورفتگی ها پنهان می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید