جراحی زیبایی بینی – مزایا، عوارض و هزینه رینوپلاستی – کلینیک هلیا

به همین منظور میزان موفقیت عمل بینی گوشتی پس از بررسی و معاینات لازم در مطب مشخص می گردد و در همان ابتدا پزشک بیمار را از این درصد موفقیت مطلع می سازد. علاوه بر این ها می توانید در ساعت ها و روزهایی به مطب مراجعه کنید که بیماران قبلی در آنجا حضور دارند و به طور زنده نمونه کار جراح بینی را مشاهده کنید. اما تفاوتی که بین این دو نوع بینی ها وجود دارد این است که بینی های گوشتی به دلیل آنکه در صبحگاه متورم می شوند به همین منظور برای پیشگیری از تورم صبحگاهی پس از دو ماه تنها نیاز خواهد بود که شب ها چسب زده شود.

مشکل به وجود آمده را باید جدی بگیرید و در اسرع وقت به پزشک مراجعه کنید ،در صورت مراجعه به هنگام میتوانید در هفته های اول بینی خود را ترمیم کنید در غیر این صورت ممکن است ماه ها برای ترمیم بینی منتظر بمانید . تزریق کورتون تاثیر بسزایی در کاهش تورم بینی دارد اما این تزریق می بایست در فواصل زمانی یک تا سه ماه تکرار شود تا تاثیر آن افزایش یابد. انحراف تیغه بینی یکی از اختلالاتی است که بسیاری از مراجعان دچار آن هستند و گاهی اوقات این اختلال آنقدر شدید است که کیفیت زندگی افراد را پایین می آورد دکتر امید ابراهیمی یکی از بهترین جراحان انحراف بینی میباشند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نوع از جراحی به صفحه جراحی انحراف بینی مراجعه کنید.

عوامل بسیار زیاد در رضایت بخش بودن و موفقیت آمیز بودن نتیجه جراحی بینی تاثیر دارند که مهم ترین آن ها جراح بینی می باشد. در این روش ، بخیه ها برای شکل دادن بخش های برآمده غضروف جانبی ، در قسمت تحتانی و باریک کردن نوک بینی استفاده می شوند. متاسفانه برخی جراحان بی تجربه نیز با این تکنیک بسیار مهم نا آشنا بوده ؛ در نتیجه نتایج نامطلوبی را بر روی بینی بر جای می گذارند.

بینی بسیار بلند با تراشیدن استخوان یا برداشتن غضروف اصلاح میشود. بنابراین درست انجام دادن این عمل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. این بینیها همچنین دارای غضروفی نرمتر میباشند. دامنه گستردگی عارضه بعد از عمل بینی ، دارای ارتباط مستقیم، با مهارت و تجربه پزشک می باشد. عمل زیبایی بینی باعث حساس شدن عروق بینی شما شده و شروع زود هنگام ورزش بعد از جراحی، می تواند باعث خونریزی و تحت تاثیر قرار گرفتن نتایج نهایی شود. چراکه ممکن است تغییر رنگ دائمی در پوست شما ایجاد شود. بینی گوشتی علاوه بر پوست ضخیم و اسکلت ضعیفی دارد که جهت عمل بینی این نوع بینی نیاز به تقویت غضروف در قسمت نوک بینی و استحکام بخشیدن به ساختار بینی داریم که در این تکنیک عوارض جراحی بینی گوشتی همچون برگشت پذیری یا افتادگی نوک بینی گوشتی را به صفر می رسانیم.

دیدگاهتان را بنویسید