جراحی بینی گوشتی ⭐ ⭐ هزینه عمل بینی گوشتی ✔ دکتر علیرضا محبی

تا زمانیکه پزشک صلاح بداند باید گچ یا قالب روی بینی در محل خود باقی بماند: لذا آن را خشک نگه داشته و به آن دست نزنید.برای خارج کردن پانسمان داخل بینی ، در زمان تعیین شده آن به پزشک متخصص گوش، حلق و بینی خود مراجعه نمایید.پانسمان پایین بینی را در صورت کثیف شدن تا وقتی که ترشحات بینی قطع شود، تعویض نمایید. شب قبل از عمل بینی فرد باید استحمام نماید چرا که تا مدتی بعد از رینوپلاستی نمی تواند استحمام کند.

از فین کردن خودداری کنید: در صورت ایجاد ترشح یا خونابه با یک دستمال کاغذی نرم بینی خود را پاک کنید ، ولی نباید به بینی دست زده شود. از اعمالی که باعث تحریک شدید عضلات صورت می شوند خودداری کنید: مانند خندیدن ، گریه کردن ، صحبت زیاد ، با دهان باز عطسه کردن و حرکات اضافی صورت حداقل به مدت دو هفته بپرهیزید. 5. یک رطوبت ساز می تواند به شما کمک کند ، تا در حین خواب از راه دهان ، راحت تر نفس بکشید.

قبل از عمل بینی مراقبت هایی لازم است که فرد متقاضی جراحی باید به آن ها توجه کند تا دوره بهبودی بهتری داشته باشد. از دیگر مواردی که در جراحی بینی مرحله به مرحله لازم دانستیم بیان کنیم ، در مورد مراقبت های بعد از جراحی بینی است ، چرا که با رعایت دقیق و درست این مراقبت های فرد می تواند به نتیجه ایده آل از عمل زیبایی دست یابد.

هر گاه ممکن است جراحان از یک روش بسته برای جلوگیری از زخم های قابل مشاهده استفاده کنند اما رینوپلاستی باز ممکن است در موارد آسیب شدید و یا زمانی که محل درمان در حفره بینی قرار دارد لازم باشد. نکتهی دیگر قابل ذکر، کنترل داروها و مواد غذایی مصرفی در بیمار پیش از عمل است. قبل از جراحی بینی نکاتی وجود دارد که باید حتماً باید با هدف دستیابی به یک نتیجه موفقیت آمیز از جراحی بینی ، به مرحله اجرا در آورده شود. از خوردن غذاهای سفت که به جویدن زیادی نیاز دارد اجتناب کنید: از غذاهای نرم سریع الهضم و مایعات سرد ، استفاده شود.

دیدگاهتان را بنویسید