جراحی بینی گوشتی ⭐ ⭐ هزینه عمل بینی گوشتی ✔ دکتر علیرضا محبی

ما در این مطلب سعی داریم با بیان نکاتی که باید قبل و بعد از جراحی بینی رعایت شود به شما کمک کنیم تا اگر به هر دلیلی تصمیم خود را برای انجام این اقدام مهم گرفته اید ، بهترین نتیجه ممکن را از عمل خود بگیرید. وجود ایرادهای جزئی و كوچك دلیلی برای جراحی مجدد نیستند.

در فرایند ارزیابی سیستماتیک بینی ، جراح اقداماتی را برای بالاتر بردن ضریب اطمینان از اجرای بی خطر و ایمن جراحی ، انجام می دهد. آیا بینی گوشتی بعد از جراحی به حالت اول خود باز می گردد ؟ بهتر است بیمار از ابتدا، مدل مورد نظر و فرم ایده آل خود را برای دکتر مشخص کند و در مورد توقعات خود با او صحبت کند تا شاهد نتایج رضایت بخش تری از عمل جراحی بینی باشد. در صورتی که بیمار انتظارات نامعقولی از انجام جراحی زیبایی بینی داشت سعی در متقاعد کردن او کند و در صورتی که بیمار متقاعد نشد از انجام رینوپلاستی او اجتناب نماید.

هدف از انجام جراحی بینی، زیبا و مطلوبتر کردن چهرهی ظاهری فرد است. هدف آن ایجاد هماهنگی بین اجزای مختلف صورت است. جراحی زیبایی بینی معمولاً به عمل جراحی اشاره دارد که در آن بخش غضروفی، استخوانی و گاهی اوقات بافت نرم بینی تغییر شکل داده میشود تا ظاهری زیباتر برای فرد ایجاد شود، ضمن اینکه عملکردهای درست بینی حفظ میشود.

رینوپلاستی یک اصطلاح کلی است که برای توصیف طیف وسیعی از عملهای جراحی بینی استفاده میشود و ممکن است برای تغییر شکل بینی و یا اصلاح نقصهای بینی برای رفع انسدادهای آن، مورد استفاده قرار گیرد. با عمل جراحی بینی یا رینوپلاستی میتوان اندازهی بینی را کاهش داد، برآمدگی روی پل بینی را صاف کرد، شکل نوک یا پل بینی را تغییر داد، سوراخهای بینی را باریک کرد و یا زاویهی بین بینی و لب بالایی را تغییر داد. اصلاح اندازهی نوک بینیهای برجسته که به آن بینی نوک پیازی نیز گفته میشود.

دیدگاهتان را بنویسید