جراحی بینی گوشتی ⭐ ⭐ هزینه عمل بینی گوشتی ✔ دکتر علیرضا محبی

فرد باید با یک یا دو همراه با مدارک پزشکی لازم که جراح بینی تجویز نموده است حدود یک ساعت قبل از زمانی که تعیین شده است در کلینیک حضور داشته باشید. شب قبل از جراحی بینی فرد باید استحمام نماید تا در یک یا دو روز اول احتیاج ضروری به استحمام نداشته باشد. از همین رو لازم است تا مایعات زیاد بنوشید.. از این رو جراح به راحتی میتواند بینی را دستخوش تغییرات مورد نظر کند. بیشترین فایده در عمل بسته کاهش ورم بوده و در عمل باز نیز امکان دسترسی بیشتر جراح برای تغییرات وسیع تر می باشد.

نکته بسیار مهمی که در روش بسته باید به آن توجه داشته باشیم میزان گردش خون در پوست است، از آنجا که در جراحی بینی بسته برشی بر روی کلوملا ایجاد نمی شود پس گردش خون در این ناحیه از پوست متوقف نمی شود. بینی گوشتی : این دسته از بینی ها ، دارای پوست ضخیم با غدد چربی فراوان و بافت و غضروف ضعیفی می باشند.ویژگی بینی های گوشتی ، داشتن نوک پهن و افتاده می باشد. جراحی بینی استخوانی به دلیل داشتن بافت و پوست مناسب مطلوب و مورد رضایت می باشد. بافت نرم متمرکز در بینی ، باعث گوشتالو به نظر رسیدن بینی گوشتی می شود.

تورم و قرار دادن بی حسی موضعی در پوست باعث انحراف بینی در حین جراحی می شود و بسیاری از تغییرات ظریف ایجاد شده را پنهان می کند. جراحان توصیه می کنند افرادی که بینی گوشتی دارند جراحی طبیعی بینی انجام دهند زیرا در جراحی های بینی فانتزی به دلیل ضخامت پوست ممکن است نتیجه مطلوبی حاصل نشود.

بینی استخوانی : به بینی هایی که دارای پوست نازک و غضروف و استخوان محکمی هستند، بینی استخوانی گفته می شود. جراحی بینی فانتزی طوری انجام می شود که به عملکرد تنفسی فرد آسیبی وارد نشود و فرم بینی متناسب با صورت باشد. آزمایش خون و ادرار، تصویربرداری، نوار قلب، فشار خون، تنفس سنجی برای دریافت بیهوشی را انجام دهید. 1- از چه سنی میتوان عمل زیبایی بینی انجام داد؟ در این موارد، جراحی بینی برای تغییر شکل آن ضروریتر است. اولین و اساسی ترین مرحله انتخاب بهترین جراح بینی است چرا که تاثیر بسزا و موثری را برای ایجاد نتایج مطلوب ایفا خواهد نمود.

دیدگاهتان را بنویسید