جراحی بینی گوشتی ⭐ ⭐ هزینه عمل بینی گوشتی ✔ دکتر علیرضا محبی

تصاویر قبل و بعد عمل مقایسه شده و در صورتی كه بینی شما نیاز به دست­كاری مجدد، رتوش یا جراحی مجدد داشته باشد به شما گفته خواهد شد . 4- اگر به امید دریافت پول یا جبران هزینه از بیمه­ها یا سازمان­ها یا اشخاص هستید لطفاً از عمل جراحی منصرف شوید یا به پزشك دیگری مراجعه نمایید. بهترین داور خود شما هستید که وضعیت قبلی بینی تان را میدانید پس در این باره از قضاوت عجولانه خودداری فرمائید. قبل از عمل بینی و بعد از انتخاب یک جراح متخصص و مناسب بایستی یکسری اقدامات دیگر را در نظر داشته باشید تا فرآیند ریکاوری و ناراحتیهای بعد از عمل، سریعتر و راحتتر پیش رود.

برخی افراد تصور می کنند که بینی گوشتی بعد از عمل جراحی، دوباره به حالت اولیه خود بازمی گردد. از آن اجتناب کنید و با صبر و حوصله ­­ی خود به ما کمک نمایید تا بتدریج با کاهش تورم و التهاب و پیشرفت روند ترمیم طبیعی، بینی شکل دلخواه خود را به دست آورد. 1- انجام جراحی مجدد قبل از یك­سال غیر ممكن است و شما باید صبر و حوصله­ ی كافی جهت تحمل یك­سال تورم یا تغییرات موضعی را داشته باشید.

مجرای بینی به دلیل تورم ناشی از جراحی به مدت حداقل دو هفته مسدود می باشد و تنفس از بینی قدری مشکل است. مدت زمان دوری از ورزش به نوع ورزش و فعالیت های آن بستگی دارد. در فاصله چند ماه تا یک­سال پس از عمل، لازم است اقدام به عكسبرداری دیجیتالی از بینی ( مانند قبل از عمل) شود تا در پرونده پزشكی شما ثبت گردد و برای نتایج دراز مدت و تغییرات یا حوادث احتمالی بر روی بینی به عنوان پایه تشخیصی و درمانی مورد استفاده باشد.

تا یک­سال پس از عمل فرا نرسد نباید به آنالیز بینی خود بپردازید، بعضی از بیماران از همان روز اول پس از عمل آینه به دست به جستجو و کنکاش در صورت خود می­پردازند تا ایراد و اشکال پیدا کنند که کار بیهوده و آزاردهنده­ ای است. 6- اگر بیمار به اندازه كافی ثروتمند و توانمند نباشد و بخواهد با فشارآوردن به خود یا خانواده هزینه­ ها را تحمیل نماید، نباید اقدام به عمل جراحی كند. شاید در قسمت مشکلات تنفسی باید دقت کنیم که فرد مشکل تنفسی اش از علل دیگری ناشی نشده باشد که نیاز به عمل بینی نداشته باشند چون مثلا در کسی که بینی اش به خاطر آلرژی بینی دارای گرفتگی بینی است عمل بینی کمک چندانی به بهبودش نمی کند.

دیدگاهتان را بنویسید