جراحی بینی و عوارض جراحی بینی و هزینه جراحی بینی

عمل بینی یا جراحی زیبایی بینی که به آن رینوپلاستی نیز گفته می شود یکی از رایج ترین جراحی های پلاستیک و زیبایی است. در صورتیکه بینی فرد در اثر ضربه دچار انحراف و یا شکستگی شده باشد، جراح بینی ممکن است برای ارزیابی های بیش تر عکس برداری های تشخیصی تجویز نماید. جرّاح هم برای شما شرح می­دهد كه چه قسمتی از بینی شما نیاز به تغییر دارد، كدام قسمت بینی عوض خواهد شد و کدام قسمت ممكن است غیرقابل تغییر باشد؟

با این حال نباید فراموش کرد که بدن شما به کالری نیاز دارد تا دوران بهبود را به خوبی سپری کند. بعد از جراحی بینی، نباید ضربه ای به بینی وارد شود زیرا احتمال خونریزی و تغییر شکل بینی را افزایش می دهد. هیچ بیماری با تبلیغات آلبومی یا سایت­ ها یا سایر شبکه ­های مجازی نباید جراح خود را انتخاب کند. این عمل، جراحی پیچیده و حساسی است كه برای اصلاح بدشكلی ­های ظاهری بینی، بازسازی و رفع اختلالات ساختمانی بینی كه باعث زشتی و عدم تناسب بینی با صورت می­گردد انجام می ­شود. 4- پس از آماده ­سازی عكس ­های دیجیتال و جواب آزمایشات با مطب تماس بگیرید تا وقت مشاوره جراحی کردن بینی ، برای شما تعیین شود و در رأس روز و ساعت مقرر مراجعه نمایید.

بهتر است تا حدود 3 ماه بعد از عمل بینی، از عینک استفاده نشود و افرادی که عینکی هستند می توانند از لنز استفاده کنند. در جراحی بینی صرفنظر از تکنیک استفاده شده، برخی از رایج ترین دلایل که بیماران به واسطه آنها به سمت انجام عمل بینی ترغیب می شوند، درمان می گردد. انتخاب جراح براساس معرفی از طرف بیماران قبلی یا همکاران پزشک و با شناخت قبلی و اعتماد دوطرفه صورت می گیرد.در طی این مراحل، بیمار و جرّاح نظرات خود را به یكدیگر منتقل می­ كنند و بیمار آموزش­های لازم را دریافت می نماید.

3- انجام آزمایشاتِ لازم برای جراحی در آزمایشگاه كه سلامت عمومی بدن شما را برای جراحی و بیهوشی مورد سنجش قرار می­دهد و در بعضی موارد انجام سی ­تی ­اسکن. 6- در مرحله بعدی لازم است شما تعدادی از آلبوم­های آموزشی را مطالعه كنید مشاهده این آلبوم­ها به درك درست شما از جراحی کمک خواهد کرد و شما می­توانید تا حدود زیادی به جراح­تان بگویید كه از چه بینی خوشتان می­آید و از چه چیزی بدتان می­ آید.

دیدگاهتان را بنویسید