جراحی بینی و عوارض جراحی بینی و هزینه جراحی بینی

پس از چند هفته که نشانه های تورم در بافت های داخلی بینی شما از بین رفتن، حس بویایی دوباره مثل سابق برای شما شکل می گیرد. به همین دلیل لازم است در حین عمل ، کمترین آسیب و تخریب به بافت ها و مخاط بینی تحمیل شده و در صورت وجود اختلالات ساختاری همچون انحراف تیغه میانی دماغ ، اقدامات لازم جهت اصلاح آن انجام گیرد.

افرادی که بینی گوشتی دارند عموما زمان عمل بینی و دوران بهبودی شان قدری طولانی تر از بینی های دیگر است، به همین دلیل جراحان بینی به این دسته از بیماران توصیه می کنند تا صبر بیشتری برای مشاهده نتیجه عمل زیبایی بینی پیشه کنند. عمل بینی ثانویه به عمل جراحی مجددی گفته میشود که در آن پس از عمل اولیه بینی به دلیل مشکلاتی همانند تغییر حالت یا اختلال در کارکرد بینی انجام میشود.

همچنین مساوی نبودن سوراخهای بینی و یا باقی ماندن انحراف بینی فرد را دچار مشکلات و ناراحتیهای تنفسی کند که از این رو پزشک با عمل رینوپلاستی ثانویه اقدام به رفع این مشکلات میکند. از این رو برای انتخاب بهترین جراح بینی باید به این عوامل توجه و دقت کافی داشته باشیم. جراحی بینی باز : در عمل باز ، برای این که جراح به ساختار بینی دسترسی کاملی داشته باشد ؛ یک برش کوچک در نوک بینی حد فاصل بین دو سوراخ ایجاد می کند. در ادامه به بررسی مختصر هر یک از این عوامل میپردازیم.

در ادامه به بررسی ویژگی هر یک از این انواع بینی می پردازیم. از این رو هزینه جراحان ماهر با تخصص و تجربه زیاد به طور معمول بیشتر از سایر جراحان است. نتیجه جراحی زیبایی بینی دائمی است، مگر تغییراتی که ممکن است در اثر افزایش سن اتفاق بیفتد. اما لازم به ذکر است تنها قسمتی از پوست پره های بینی برش زده می شود تا پهنای بینی کم شود و روی اضافه پوست بینی اثر گذار نمی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید