جراحی بینی و عوارض جراحی بینی و هزینه جراحی بینی

بیمار حدود 6 الی 8 ساعت در کلینیک تحت نظر خواهد بود و بعد از رسیدن به شرایط نرمال ترخیص می گردد. در طول مشاوره، جراح به شما در انتخاب بهترین دستاوردی که بیشترین منافع را بر اساس تغییرات مورد نظر شما، دلایل منحصر بفرد تان برای قرار گرفتن تحت جراحی رینوپلاستی، و شکل طبیعی بینی تان، به همراه داشته باشد، کمک می کند. تورم بعد از عمل در بینی های گوشتی نیز بیشتر طول می کشد که احتمال فیبروز را افزایش می دهد.

بیهوشی شما رابطه ی مستقیمی با میزان داروی تزریق شده در بدنتان دارد و تا پایان دوره ی عمل در یک خواب عمیق فرو خواهید رفت، احتمال به هوش آمدن شما حین عمل وجود دارد اما این به هوش آمدن به معنای درک واقعیت نیست زمانی که چشمتان را باز می کنید متوجه میشوید که در اتاق عمل هستید اما چیزی را به خاطر نمی آورید و بدنتان احساسی ندارد.

مزایای بیشماری در خصوص عمل جراحی به روش باز وجود دارد که در بالا متذکر شدیم. نیز در بینی فرد وجود داشته باشد که علاوه بر زیبایی نیاز به رفع این مشکلات نیز باشد. چه زمانی جای بخیه روی بینی، بطور کامل رفع می شود؟ در صورت آغشته شدن گاز استریل به خون می توانید آن را به ارامی تعویض کنید، خونریزی اغلب در 2 روز اول بعد از عمل بینی اتفاق می افتد.

شب قبل از جراحی بینی فرد باید استحمام نماید تا در یک یا دو روز اول احتیاج ضروری به استحمام نداشته باشد. 4. در 3 الی 6 هفته اول از هر گونه فعالیت های شدید خودداری کنید. اگر سیگار میکشید، باید 1 هفته قبل از جراحی بینی از کشیدن آن دست بکشید. اگر افراد بینی خود را بشناسند و نسبت به محدودیت های جراحی و فرم دهی آن آگاه باشند از جراح بینی خود انتظارات منطقی تری خواهند داشت. بیشتر افراد در مورد اتاق عمل استرس دارند و مراحل جراحی بینی در اتاق عمل به این صورت خواهد بود که بعد از اینکه فرد وارد اتاق عمل شد آشنایی مختصری با تیم درمان خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید