جراحی بینی و عوارض جراحی بینی و هزینه جراحی بینی

جراحی زیبایی بینی: تغییر شکل بینی برای اهداف زیبایی و ظاهری. جراحی ترمیمی نقصهای بینی: بازسازی و تغییر شکل بینی برای اهداف کارکردی. با این حال، به طور کلی تکنیکهای جراحی بینی تحت یکی از دو روش زیر انجام میشود. بینی از دو جزء اصلی تشکیل شده است: استخوان و غضروف.

اگر از لحاظ جسمی سالم و از لحاظ روانی پایدار هستید و انتظارات شما از عمل بینی واقعبینانه است، ممکن است یک کاندیدای خوب برای جراحی زیبایی بینی باشید. نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که مدلی را انتخاب کنید که با سایر اجزای صورتتان هماهنگ باشد؛ توصیه های پزشک در این زمینه می تواند خیلی به شما کمک کند. اگر پزشک بر کار خود تسلط داشته باشد، این عمل به شکل بسیار خوبی انجام می شود و برگشت پذیر نخواهد بود. همچنین تصمیمی که در این بازه فرد برای انجام جراحی زیبایی بینی می گیرد از سر احساسات و شرایط دوره بلوغ جوانی نیست و پوست حالت کشسانی و الاستیک خود را حفظ کرده است.

زیرا که در پایتخت انواع امکانات پزشکی وجود دارد و بهترین متخصصین و جراحان در این شهر به طور متمرکز فعالیت های زیبایی و جراحی های مختلف انجام می دهند. حتی تعداد زیادی از مسافران به پایتخت جراحی بینی دنیا سفر می کنند تا زیبایی بینی خود را به دست بهترین متخصصان جراحی زیبایی کشور بسپارند. برای مثال، اگر شما خواهان تغییر قابل ملاحظه ای در بینی خود باشید، یا اگر به دلیل وارد آمدن آسیب یا ضربه شدید، نیاز به قرار گرفتن تحت جراحی بینی را داشته باشید، جراح معمولاً عمل بینی باز را توصیه می کند.

آب میوه های طبیعی نیز می تواند کمک بزرگی به بهبودی هر چه زودتر شما کند. بینی های گوشتی گاهی علاوه بر داشتن مقداری چربی و پوست ضخیم دارای قوز نیز می باشند. ممکن است سن شما نیز پارامتر مهمی باشد؛ بسیاری از جراحان ترجیح میدهند این عمل را روی نوجوانان انجام ندهند تا زمانی که بینی آنها به طور کامل رشد کند و مدتی از آن بگذرد. صاف کردن برجستگیهایی که روی پل بینی وجود دارد. اگر تیغه بینی بنا به هر دلیلی منحرف شده باشد، جراح باید آن را صاف کرده و صیقل دهد. برای جراحی بینی به روش باز، یک برش کوچک در زیر نوک بینی، بین سوراخهای بینی ایجاد میشود.

دیدگاهتان را بنویسید