جراحی بینی فوق العاده نچرال استاتیک 👃🏻 توسط دکتر روزینا بشارتی زاده⭐

با انجام عمل جراحی زیبایی بینی گذشته از تناسب و زیبایی بینی ، منجر می گردد تا ظاهر کل صورت زیبا تر به نظر بیاید ، بنابراین نمی توان بینی را یک عضو مجزای چهره در نظر گرفت . عمل جراحی زیبایی بینی از شایع ترین و رایج ترین جراحی های زیبایی پلاستیک در بین مردم دنیا می باشد. دستاورد جراحان عصر حاضر، با استفاده از پیشرفت های رخ داده در عرصه عمل بینی، چیزی متفاوت با این روند است.

به دلیل اینکه جراحی بینی به روش بسته، پیچیده تر بوده و باید به مهارت بیتری انجام شود، ممکن است برخی از جراحان هزینه بالاتری را برای انجام این عمل دریافت کنند. تعداد جراحان مجرب برای عمل بینی بسته کمتر از جراحان بینی باز هستند. برای بهبودی کبودی از کمپرس یخ استفاده کنید. عوارض شایع بعد از عمل بنیی مانند کبودی و تورم در این روش کمتر است و زودتر بهبود می یابد.

تا یک ماه از فین کردن بپرهیزد و بینی خود را با سرم مخصوص شست و شو دهید. شما میتوانید با مراجعه به مطلب دکتر شادابی یک جلسه مشاوره داشته باشید تا نظر ایشان را در مورد بینی خود و نتیجه جراحی بدانید. در نهایت در صورت تمایل، عکس دیجیتالی از بینی شما گرفته میشود و با طراحی کامپیوتری میتوانید عکس بینیتان را قبل از عمل مشاهده نمایید. کم کردن مصرف سدیم در رژیم غذایی به از بین رفتن سریعتر تورم کمک می کند. در صورت ضرورت آن را با چسب به پیشانی متصل کنید. این جراحی با هدف متناسب سازی و زیبایی بیشتر چهره انجام می شود و بهتر آن است که توسط یک جراح بینی خوب صورت گیرد ، چرا که هر چند هدف از این جراحی زیبایی است ، اما باید عدم آسیب به عملکرد تنفس و حس بویایی را نیز در نظر گرفت .

وقتی به هنگام جراحی، پوست بینی بلند می شود به آن عمل باز می گویند اما در عمل بسته، برش در حاشیه داخلی قرار می گیرد و از بیرون برشی داده نمی شود. در تکنیک جراحی به روش بسته ، اصلاحات و تغییرات در دماغ به صورت داخلی از طریق سوراخ های بینی انجام شده و از ایجاد برش در ستون بینی ، اجتناب می شود. جراحی بینی فانتزی طوری انجام می شود که به عملکرد تنفسی فرد آسیبی وارد نشود و فرم بینی متناسب با صورت باشد. بعد از عمل بینی به قالب و پانسمان به هیچ عنوان دست نزنید و مراقب باشید که خیس نشود.

دیدگاهتان را بنویسید