جراحی بینی فوق العاده نچرال استاتیک 👃🏻 توسط دکتر روزینا بشارتی زاده⭐

هزینه جراحی زیبایی بینی 1400 تقریباً از هشت میلیون تومان شروع شده و تا قیمتهای بالاتر از بیست میلیون تومان میرود. نتایج عمل بینی گوشتی ، در دستان یک جراح ماهر و با تجربه ، تقریباً پس از 6 ماه قابل مشاهده خواهد بود و بعد از این مدت زمان ، تغییرات قابل ملاحظه ای اتفاق نخواهد افتاد ، و بینی در همان شکل و حالت باقی خواهد ماند. چند وقت بعد از عمل بینی میتوان ورزش کرد؟ مهمترین نکته در عمل بینی این است که باید رشد استخوانهای شخص کامل شده باشد. یکی از سؤالات افراد زمان مراجعه به مطب پزشک این است که هزینه عمل بینی از چقدر شروع میشود؟

یکی از رایج ترین سوالات بعد از عمل بینی، چگونگی استحمام برای اجتناب از آسیب دیدگی پانسمان بینی می باشد. این بخیهها حدود 3 تا 4 هفته بعد از عمل خودبهخود جذب شده و نیازی به کشیدن ندارند. کشیدن بخیهها به نظر پزشک و میزان بهبود زخمها بستگی دارد. معمولاً متخصص پس از 5 تا 7 روز بخیهها را میکشد. در عملهای ترمیمی مشکلات و اختلالات تنفسی بیمار برطرف شده و این نوع عمل توسط پزشک متخصص توصیه میشود. پس در انتخاب جراح مجرب و متخصص دقت زیادی داشته باشید. مشاهده خونریزی جزئی یا تورم پس از انجام عمل طبیعی است و جای نگرانی وجود ندارد، شایان ذکر است که تورم در دو تا سه ماه اول بیشتر است و به مرور زمان از شدت ورم کاسته شده و حداکثر تورم تا یک سال باقی می ماند.

در غیر این صورت پس از انجام جراحی بینی احتمال تغییر ظاهر بینی وجود دارد. این نوع عمل در افرادی که دچار انحراف در تیغه بینی بوده و به راحتی نفس نمیکشند، ضروری است. بینی مردانه دارای زاویه ی بیشتر و بلندتر از بینی زنانه است. یکی از سوالاتی که افراد قبل از عمل زیبایی بینی میپرسند در رابطه با نتیجه نهایی عمل روی بینی آنهاست. یکی از عوارض شایع عمل رینوپلاستی باقی ماندن آثار زخم و جراحی روی بینی است که در بسیاری از افراد ممکن است جای بخیه ها هم باقی بماند.

زیرا عینک زدن سبب وارد شدن فشار روی بینی شما میشود و حتی ممکن است در تغییر شکل آن اثر داشته باشد. در صورت انحراف تیغه بینی، می توان آن را صاف کرد و برای بهبود تنفس، بافت های داخل بینی را کاهش داد. حال چگونه می توان چنین جراحی را یافت؟ رعایت این نکات می تواند منجر شود تا دوره نقاهت کوتاه تر شده و نتیجه مطلوبی را داشته باشد. بینی نیمه فانتزی نسبت به بینی طبیعی عملکرد ضعیف تر و نسبت به بینی فانتزی عملکرد بهتری دارد. در این روش امکان ایجاد تغییرات بیشتر در بینی وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید