جراحی بینی فوق العاده نچرال استاتیک 👃🏻 توسط دکتر روزینا بشارتی زاده⭐

گاهی نیز بر اثرضربه، بینی شما کج خواهد شد و دچار انحراف می شود.گاهی نیز ممکن است بینی کج شود اما انحرافی نداشته باشد.همچنین اگر بینی شما در اندازه تناسب نداشته باشد و یک طرف از طرف دیگر کوچکتر به نظر آید این نوع بینی هم کج به حساب می آید. بسیاری از افراد انحراف بینی را با کجی بینی اشتباه می گیرند ، بنا بر گفته ی علم زیبا شناسی تناسب اعضای چهره تاثیر بسیاری بر ظاهر فرد دارد.بینی که یکی از این عضوهاست و برجستگی دارد بی شک نقش بسیار مهمی بر این موضوع می تواند داشته باشد و عدم تناسب آن باعث ایجاد زشتی در صورت فرد خواهد بود.یکی از مشکلات عمده ی بینی که زیاد به چشم می خورد کجی بینی بینی است.اگر بینی شما بر حسب خطی فرضی که بر روی صورتتان از بالا به پایین کشیده میشود دارای زاویه باشد این بینی کج و پیچ خورده به شمار می آید.

با توجه به علایق شخصی، هرفرد می تواند چهره خود را را به هر صورت که دلخواهش است تغییر دهد. مشکل به وجود آمده را باید جدی بگیرید و در اسرع وقت به پزشک مراجعه کنید ،در صورت مراجعه به هنگام میتوانید در هفته های اول بینی خود را ترمیم کنید در غیر این صورت ممکن است ماه ها برای ترمیم بینی منتظر بمانید . یک بینی کوچک تر و متناسب تر که با بقیه اجزای صورت هماهنگ است. انحراف تیغه ی بینی نوعی انحراف است که در این نوع انحراف تیغه ی وسط بینی که جداکننده است دچار خمیدگی می شود.شدت این اختلال مشکلات متنوعی را برای فرد به وجود خواهد آورد.یکی از بارزترین مشکلات این اختلال مسدود شدن یک یا جفت سوراخ بینی و به دنبال آن اختلال در تنفس فرد است.اگر این اختلال شدت یابد فرد باید حتما به پزشک متخصص مراجعه کند.

دکتر فاطمه مختاری فر جراح و متخصص گوش و حلق و بینی است . چنین افرادی می توانند با مراجعه به یک جراح بینی خوب در تهران اقدام به جراحی بزرگ کردن بینی خود نمایند. در نهایت با بررسی جنبه های مختلف این جراحی از جمله مزایا، معایب و عوارض جراحی بینی تصمیم نهایی خود را مبنی بر انجام یا عدم انجام این جراحی اتخاذ کنید. به صورت حضوری به مطب پزشک مراجعه کنید و نمونه کارهای حضوری پزشک را ببینید.

علاوه بر این، جراح شما میتواند عکس های سایر بیماران با فرم بینی مشابه را به شما نشان دهد، که به شما کمک میکند نتایج احتمالی را بهتر درک کنید. جراح می تواند با یک معاینه ساده انحراف موجود روی بینی شمارا انجام دهد، از طرفی این اقدام با آندوسکوپ نیز انجام می شود تا تمامی قسمتهای تیغه بینی به دقت مشاهده و بررسی شود، ممکن است انحرافات داخلی باشند و در ظاهر چیزی پیدا نباشد. میزان رضایتمندی از نتیجه عمل بینی ، تا حد زیادی به مهارت و تجربه جراح بینی بستگی دارد. یک جراح بینی می تواند شمارا در رفع مشکلات به وجود آمده و سردرد های مزمن یاری نماید.

دیدگاهتان را بنویسید