جراحی بینی فوق العاده نچرال استاتیک 👃🏻 توسط دکتر روزینا بشارتی زاده⭐

تغییر ظاهر بینی به هیچ عنوان تغییر کوچکی نیست و زمانی که فرد تصمیم بگیرد که رینوپلاستی گزینه مناسبی برای وی می باشد، باید با جراح مشورت های لازم را انجام دهد. همزمان متقاضیان عمل بینی باید از برخی مواد غذایی و مکمل های خاص که می تواند باعث کاهش سرعت بهبودی و عوارض جراحی می شود اجتناب کنند؛ به طور خاص، بیماران باید مکمل های حاوی ویتامین E، زنجبیل، گینگو و جینسنگ را استفاده نکنند؛ به علاوه برخی از مکملهای هومیوپاتی و گیاهی می توانند عوارض ناشی از بیهوشی را ایجاد کنند، بنابراین بیماران قبل از هر تغزیه اضافه ای باید با پزشک خود مشورت کنند.

تورم و کبودی بعد از انجام جراحی تقریبا امری اجتناب ناپذیر است. به هیچ وجه. بقایای جراحی در مجاری بینی و تورم نرمال بعد از جراحی باعث ایجاد حس گرفتگی در بینی می شود. برخی دیگر نیز برای بهبود عملکرد تنفسی به سمت رینوپلاستی گرایش پیدا میکنند. معمولاً برای بینی استخوانی از عمل زیبایی بینی باز استفاده شده تا دسترسی به قسمتهای انتهایی بینی بهتر انجام شود. از طرفی هم قادر است تا شکل دلخواه بینی را برای متقاضیان این نوع عمل به وجود آورد.

اگرچه مشکلات ممکن است جزئی باشند و به راحتی اصلاح شوند، اما اغلب مشکلات عمده و پیچیدهای هستند، که به دلیل ضعیف شدن بافت بینی بخاطر جراحی قبلی ممکن است فرایند عمل ثانویه را برای جراح دشوارتر کند. چراکه ممکن است به راحتی نتوان هر فرمی را روی آن پیاده کرد. اگر پولیپ در حد وسیعی وجود داشته باشد و سینوس های متعددی را درگیر کرده باشد ، بهتر است همزمان عمل پلاستیک بینی انجام نشود.

آیا جراحی رینوپلاستی در کلینیک انجام می شود؟ عمل بینی برای هر شخصی منحصر به فرد است و نتایج نهایی جراحی می تواند تا یک سال بعد از عمل شکل بگیرد. قبل از عمل رینوپلاستی باید یک سری مراقبتها انجام گردد. در واقع آنها نگرانند که پس از گذشت مدتی بینیشان به حالت پیش از عمل بازگردد.

دیدگاهتان را بنویسید