جراحی بینی فوق العاده نچرال استاتیک 👃🏻 توسط دکتر روزینا بشارتی زاده⭐

قبل از عمل بینی، جراح بینی، نتایج پیش بینی شده را با استفاده از تکنولوژی عکس برداری دیجیتال، مرور می کند، بنابراین شما می توانید آنچه بعد از روند، مورد انتظار است را تا حدود مشاهده کنید. به طور کلی ، کبودی و تورم اولیه بعد از جراحی ، بعد از دو هفته فروکش کرده و شما می توانید نتیجه اولیه را مشاهده کنید ولی مشاهده نتیجه کامل ، به تقریباً یک سال زمان نیاز دارد.

برای اطمینان از انتخاب خود می توانید نمونه کارهای جراح بيني را در صفحه اینستاگرام یا گالری تصاویر سایتش مشاهده کنید. بررسی تجربه بالا و تخصص جراح بيني به همراه مشاهده نمونه عمل های انجام شده و بررسی نداشتن مشکلات تنفسی بیماران بعد از عمل بینی می تواند به شما جهت انتخاب بهترین جراح بینی کمک کند. مزیت عمده این فرایند این است که بیمار از قبل ، شکل پیش فرض بینی خود را مشاهده کرده و در نتیجه علاوه بر کاهش سطح اضطراب او از نتیجه جراحی ، بعد از عمل نیز نمی تواند توقعی بیشتر و گاهاً غیر منطقی از آنچه مطابق با طرح سه بعدی اجرا شده است ، از جراح خود داشته باشد.

بینی استخوانی به بینی گفته می شود که پوست نازک و استخوان محکمی داشته باشد. صفحات رشدی که در بینی باعث رشد استخوان می شود در دختران تا ۱۵ سالگی و در پسران در ۱۷ سالگی بسته می شود، بنابراین سن مجاز عمل جراحی بینی در دختران حدود ۱۶ سال و در پسران ۱۷ می باشد. از سوالاتی که برای بیماران پیش می آید ، این است که احتمال نیاز به عمل مجدد بینی چقدر است ؟ گچ بینی چه مدت بعد از جراحی باید بر روی بینی بماند؟ قابل ذکر است در این روش جراح می تواند به راحتی ایرادات بینی را مشاهده کند و تغییرات را با کیفیت و دقت بیشتری بر روی بینی انجام دهد به گونه ای که میزان عدم تقارن در بینی و سوراخ های آن ، بعد از عمل بینی به حداقل برسد.

همزمان متقاضیان عمل بینی باید از برخی مواد غذایی و مکمل های خاص که می تواند باعث کاهش سرعت بهبودی و عوارض جراحی می شود اجتناب کنند؛ به طور خاص، بیماران باید مکمل های حاوی ویتامین E، زنجبیل، گینگو و جینسنگ را استفاده نکنند؛ به علاوه برخی از مکملهای هومیوپاتی و گیاهی می توانند عوارض ناشی از بیهوشی را ایجاد کنند، بنابراین بیماران قبل از هر تغزیه اضافه ای باید با پزشک خود مشورت کنند. بنابراین، جراح را نسبت به هر آنچه که مصرف میکنید مطلع سازید. در عمل بینی غضروفی جراح به دلیل این که بینی دارای اسکلت غضروفی – استخوانی قوی تری است قدرت مانور بهتری برای ایجاد تغییر خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید