جراحی بینی فوق العاده نچرال استاتیک 👃🏻 توسط دکتر روزینا بشارتی زاده⭐

در این روش از جراحی بینی گوشتی، باید در بخیه زدن و پنهان کردن برش های انجام شده دقت فراوان کرد. این روش به پزشک اجازه می دهد تا قسمت های گسترده تری از بینی را تغییر فرم دهد. تا 48 ساعت بعد از عمل از کمپرس یخ روی قسمت های کبود استفاده کنید. در جراحی بزرگ کردن بینی (جراحی بینی افزایشی) باید یک چارچوب کلی در قسمت زیرین پوست قرار بگیرد تا جراح بینی بتواند تمام برجستگی های مورد نظر برای ترمیم استخوان تیغه را اعمال کند. چسب زدن به بینی بعد از جراحی بسیار مهم است و به همین دلیل معمولاً جراحان تا چند جلسه اول، خودشان برای بیمار چسب می زنند.

بعد از تزریق کورتون به مدت یک تا دو هفته نباید از چسب استفاده کنند. اما با آموزش صحیح نحوه چسب زدن می توان بعد از چند جلسه در منزل این کار را انجام داد. اگر انجام جراحی زیبایی بینی مدنظرتان است، باید به چند نکته مهم دقت کنید.در ادامه این مقاله می توانید اطلاعات بیشتری در مورد روش، هزینه های عمل بینی ، خطرات و مزایای احتمالی آن به دست بیاورید. البته ممکن است چند روز اول تنفس عادی کمی مشکل باشد.

این زمان ممکن است بهترین زمان برای ترک سیگار باشد. برای اینکه توازن در صورت شما به بهترین شکل ممکن انجام شود ، حتما بینی خود را به دست پزشک ماهر یا بهتر بگوییم به دست بهترین متخصص جراحی بینی بسپارید زیرا این پزشک باید تجربه زیادی در عمل بینی داشته باشد و تعداد عمل های زیادی را انجام داده باشد .

بیشتر افرادی که تمایل به انجام جراحی بزرگ کردن بینی دارند، افرادی هستند که بینی های آن ها به صورت مادرزادی کوچک است و یا اینکه در اثر جراحی نادرست، بینی آن ها بسیار کوچک شده و سبب شده آناتومی و ظاهر صورت آن ها برهم ریخته شود. به خاطر داشته باشید که هدف اصلی، فشردن پوست روی استخوان و غضروف می باشد. بعد از عمل به مدت ۲ الی ۳ ساعت بعد از خروج از بیمارستان چیزی نخورید و ناشتا باشید.

دیدگاهتان را بنویسید