جراحی بینی فوق العاده نچرال استاتیک 👃🏻 توسط دکتر روزینا بشارتی زاده⭐

در مرحله نخست ، پرس و جو از آشنایان و دوستانی که دماغ خود را عمل کرده اند و اطلاع یافتن از میزان رضایت آن ها از نتیجه عمل ، می تواند شما را در یافتن جراح خوب یاری کند. 7. تنها نکته ای که در زمینه تغذیه بعد از جراحی رینوپلاستی باید رعایت گردد ، این است که از مصرف نمک و برخی ادویه ها ؛ همچون فلفل تا مدتی پس از عمل زیبایی دماغ پرهیز شود. هنگامی که جراحی بینی صرفا برای جنبه های زیبایی انجام می شود، به ندرت توسط بیمه تامین هزینه می شود؛ با این حال، شرکت های بیمه اغلب برای موارد اصلاحی مثل جداسازی حفره ها یا سایر مسائل تنفسی هزینه ها را پرداخت می کنند.

فاصله میان سوراخ های بینی زیاد باشد و موجب بروز اختلالات تنفسی شود. بررسی تجربه بالا و تخصص جراح بيني به همراه مشاهده نمونه عمل های انجام شده و بررسی نداشتن مشکلات تنفسی بیماران بعد از عمل بینی می تواند به شما جهت انتخاب بهترین جراح بینی کمک کند. به هر بیمار جزئیات منحصر به فردی توصیه می شود که می تواند به او در بهبودی بهتر و صحیح تر در طول دوره ریکاوری کمک کند. بنابراین، جراح را نسبت به هر آنچه که مصرف میکنید مطلع سازید.

در بخش فوق به صورت جامع مزایا و معایب روش باز را توضیح دادیم در بخش بعد مقاله تفاوت جراحی بینی به روش بسته و باز به مزایا و معایب روش باز می پردازیم . همچنین کوچک شدن بیش از حد بینی نیز در این مدل عمل می تواند مشکلاتی در زمینه تنفس نیز پدید آورد. جراحی زیبایی بینی به دو روش جراحی بینی باز و بسته انجام می شود، در روش جراحی باز یک برش کوچک بر روی کلوملا ایجاد می شود و پس از جدا کردن پوست از بینی تغییرات مورد نیاز اعمال می شود، اما در روش بسته هیچ برشی بر روی پوست بینی ایجاد نمی شود که در ادامه به بیان تفاوت ها و مزایای این دو روش خواهیم پرداخت.

به نقل از دکتر حسین نژاد در روزها و هفته های اول پس از جراحی زیبایی بینی ، شکل بینی کاملا مشخص نیست بنابراین از رویت مکرر خود در آینه خودداری نمایید و اجازه قضاوت در مورد بینی خود را نیز به کسی ندهید.تورم در بینی معمولی ( استخوانی و غضروفی ) حدود شش ماه و در بینی های گوشتی می تواند بیشتر از یک سال ادامه یابد. هنگامی که فرآیند تغییر شکل کامل شود، پزشک پوست را روی خطوط جدید بینی قرار می دهد و برش ها را می بندد. در رینوپلاستی ، باید به این نکته توجه اکید شود که هدف از عمل بینی صرفا کوچک شدن بینی نمی باشد بلکه باید به رغم رفع ایرادات بینی طی عمل، عملکرد اصلی بینی و تناسب آن با سایر اجزای صورت حفظ گردد.

دیدگاهتان را بنویسید