جراحی بینی فوق العاده نچرال استاتیک 👃🏻 توسط دکتر روزینا بشارتی زاده⭐

لیزر تنها برای از بین بردن آکنه یا ترمیم پوست روی بینی است. عمل بینی در افرادی که مشکلات تنفسی دارند و یا مشکلات زیبایی دارند قابل توصیه است ولی چه کسانی افراد مناسب تری هستند و چه کسانی افراد مناسبی نیستند؟ عوامل ارثی: داشتن بینی استخوانی و غضروفی ممکن است ژنتیکی و مادرزادی باشد، که با رسیدن سن بلوغ، بزرگی بینی بیشتر خود را نشان می دهد. در زمان خواب حتما به این نکته توجه داشته باشید که بینی به بالش برخورد نداشته باشد، بهترین حالت خواب به پشت (طاق باز) می باشد. روز عمل حتما باید ناشتا به کلینیک مراجعه کنید.

همچنین نیم ساعت قبل از جراحی در کلینیک حضور داشته باشید. برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که خیر؛ چرا که جراحی با لیزر هیچ نوع شکلی را به بینی نمی دهد و برای تغییرات بینی به هیچ وجه مناسب نیست، همچنین تنها جنبه تبلیغاتی دارد. می توان گفت که هر نوع عمل جراحی از عوارضی برخوردار است، جراحی بینی جزء کم ریسک ترین ها به حساب می آید. چرا که به نوع ساختار بینی و تغییرات آن بستگی دارد. به عنوان مثال، جراحی بینی به روش باز به طور معمول به یک تا سه ساعت زمان نیاز دارد، در حالی که جراحی زیبایی بینی تجدید نظر (ترمیمی) میتواند بسیار بیشتر طول بکشد.

در جراحی زیبایی بینی های گوشتی به دلیل بالا بودن حجم پوست ممکن است کوچک کردن بیش از حد بینی مشکلات تنفسی ایجاد کند؛ بنابراین جراح نمی تواند تا حد زیاد طبق خواسته بیمار رفتار کند. تیغه بینی در مدل بینی طبیعی، صاف است و هیچگونه قوسی در آن ایجاد نمی شود.

در روز عمل حتما یک نفر به عنوان همراه کنار شما باشد. اگر چنین مشکلی ایجاد شد، ممکن است برای فرد مشکلات تنفسی و ظاهری به همراه داشته باشد. اگر بخواهیم برای جراحی بینی مدت زمانی تعیین کنیم باید گفت که عمل بینی زمان مشخصی ندارد. در حالی که باید صبر کنید تا رشد بینیتان کامل شود. فیلرها می توانند شکل ظاهری بهتری به بینی ببخشند و تغییراتی در آن به وجود بیاورند اما در مورد آن ها باید به دو مسئله مهم توجه کرد. شکل دادن به بینی با استفاده از بخیه های خاص از قسمت های مهم یک جراحی رینوپلاستی مدرن می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید