جراحی بینی فوق العاده نچرال استاتیک 👃🏻 توسط دکتر روزینا بشارتی زاده⭐

قبل از جراحی، عکس های بیماران مختلف جراح منتخب خود را مشاهده کنید و پزشک را از جنبه هایی که خواهان تغییر یافتن آنها در ساختار بینی خود هستید، مطلع سازید. تزریق کورتون بعد از جراحی بینی به کاهش ورم بینی کمک کرده و بیشتر در بیماران دارای بینی های گوشتی انجام می شود. زمان مناسب برای تزریق کورتون، به صلاحدید پزشک وابسته بوده و اگر زودتر از موعد، انجام شود، می تواند باعث ایجاد فرورفتگی در بینی شود. همچنین، اگر عکسهایی از مدلهای مورد علاقه خود دارید آنها را به پزشک خود نشان دهید.

برای دستیابی به بهترین نتایج توصیه میشود فقط به جراحان فوق متخصص مراجعه کرده و فرایند کار را تنها به آنها بسپارید. اگر قصد انجام جراحی زیبایی بینی دارید، برای دستیابی به تعادل و تناسب نیز لازم است سایر روش های جراحی صورت را نیز در نظر بگیرید. آیا قرص های ضد بارداری بر روی نتیجه جراحی بینی تاثیر گذار است؟ بعلاوه ، جراحی می تواند بر روی واکنش بدن به انسولین تاثیر گذار باشد ، بنابراین ، جراح باید فرایند را در یک همکاری مشترک با پزشک دیابت ، هم در طول عمل و هم در دوره ریکاوری ، پیش ببرد.

با این حال، کمتر جراحی از این روش برای عمل زیبایی استفاده میکند چراکه دسترسی او به ساختار و بافت های بینی به ویژه نوک آن کاملا محدود است. پاسخ پزشک به این دسته از بیماران این است که مصرف قرص های ضد بارداری هیچ تاثیری برروی نتیجه جراحی زیبایی بینی نداشته و طبق دستور پزشک، بانوان می توانند به مصرف این قرص ها ادامه دهند. علت این است که بینی های گوشتی دارای پوست ضخیم تری بوده و تورم در آنها سر سخت تر است. این بافت اسکار می تواند شدت پیدا کند و مانع جمع شدن و شکل گیری پوست ، متناسب با چارچوب استخوانی و غضروفی پایه شود.

برخی از افراد دارای بینیهایی بدون غضروف هستند که این داوطلبان باید اقدام به پیوند غضروف کنند که ممکن است بعد از عمل نتیجه قابل قبولی نگیرند. بعلاوه ، جراح در حین اجرای فرایند جراحی بینی ، قند خون بیمار را تحت کنترل قرار داده و تمامی علائم و فاکتورهای مربوط به آن ، توسط تیم پزشکی حاضر در حین اجرای فرایند ، مدیریت می شود. هزینه عمل جراحی بینی در سال ۱۴۰۱ چقدر است ؟ بعضی از پزشکان توصیه می کنند یک هفته برای پرواز کردن بعد از عمل صبر کنید. بعلاوه ، نور خورشید دشمن شماره یک پوست است و به دلیل حساس بودن پوست بینی بعد از عمل ، بهتر است از آن در برابر نور خورشید مراقبت کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید