جراحی بینی فوق العاده نچرال استاتیک 👃🏻 توسط دکتر روزینا بشارتی زاده⭐

وقتی در حین عمل، بخش زیادی از غضروف برداشته شود، بینی بیش از حد باریک شده و فرد دیگر نمیتواند به طور عادی نفس بکشد. به مدت دو هفته تا پیش از انجام عمل، باید مصرف دخانیات همانند سیگار را به حداقل ممکن رسانده و حتی از مصرف آن خودداری کنید. اکثر بیماران میدانند که بعد از عمل بینی، دچار ورم و کبودی در صورت و یک درد خفیف کلی میشوند که ممکن است تا دو هفته بعد از عمل ادامه داشته باشند. دو روز اول بعد از جراحی بینی، بیشترین ورم و کبودی را خواهید داشت. سعی کنید صبح روز عمل جراحی بینی ناشتا باشید یا حداقل هشت ساعت قبل از انجام عمل چیزی مصرف نکنید.

اما اگر مشکلات بیمار حاد باشد ( مشکلات تنفسی، برطرف نشدن انحراف، نامتقارنی سوراخ های بینی و غیره ) بیمار برای انجام عمل ترمیمی بینی ترمیمی باید حداقل یک سال دست نگه دارد. به طوری که هرچه انعطاف پذیری پوست بیشتر باشد، چسبندگی پوست به استخوان های تراش خورده را بیشتر می کند. برای انتخاب یک جراح بینی خوب می توانید از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کنید یا در گوگل به عنوان مثال بهترین جراح بینی بابل را جستجو کنید.

گرفتن یک هفته مرخصی از کار یا از انجام فعالیتهای سنگین بعد از عمل جراحی رینوپلاستی به شدن توصیه میشود. که البته تنفس در این حالت دشوار میشود. آیا امکان بازگشت بینی به حالت قبل بعد از عمل زیبایی بینی گوشتی وجود دارد؟ نتیجه جراحی بینی گوشتی که به درستی انجام نشود باعث میشود دوباره در نوک بینی حالت برجستگی و بدشکلی دیده شود.

جراحی بینی یکی از رایجترین انواع جراحی زیبایی محسوب میشود. اگر عمل دماغ گوشتی بهخوبی انجام نشود بعد از مدتی غضروفهای ضعیف نمیتوانند داربست و پایه خوبی در زیر بینی درست بکنند و این باعث میشود که پوست روی بینی و بافت زیر جلدی که در زیر آن قرار دارد که شامل نسج نرم، مقدار بسیار کمی چربی و غدد ترشحی میباشد دچار تغییر شکل بشوند و به علت پایه نامناسب و نا استوار دچار تغییر شکل و بهصورت جمع شدگی و گاهی اوقات بهصورت بافت اضافه خود را نشان دهند. افراد باید از میزان اهمیت عمل بینی مطلع بوده و بدانند که این جراحی زیبایی بر ظاهر و اعتماد به نفس آن ها تاثیر بسیار زیادی خواهد گذاشت و علاوه بر هزینه تقریباً زیادی که در بر دارد زمانی را نیز از آن ها خواهد گرفت، بنابراین پزشکی را انتخاب کنید تا قادر باشد بهترین نتیجه از عمل بینی را برای تان رقم بزند.

دیدگاهتان را بنویسید