جراحی بینی فوق العاده نچرال استاتیک 👃🏻 توسط دکتر روزینا بشارتی زاده⭐

از آنجاییکه درد و ناراحتی از علائم اصلی هستن که باید در طول دوره ریکاوری بعد از جراحی بینی تسکین داده شوند، داشتن اطلاعات در مورد غذاهایی که می تواند به تسکین درد و در نتیجه، اضطراب ناشی از آن کمک کند، حائز اهمیت است. نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که مدلی را انتخاب کنید که با سایر اجزای صورتتان هماهنگ باشد؛ توصیه های پزشک در این زمینه می تواند خیلی به شما کمک کند. امروزه با توجه به شرایط پر استرس زندگی، آمار بیماری های قلبی در میان جمعیت بسیاری، افزایش یافته است.

این عمل امروزه به وفور انجام گرفته و متقاضیان بسیار زیادی در سراسر این کره خاکی دارد. در گذشته هنگام انجام جراحي بینی ، جراحان بینی غضروف های بینی را صیقل می دادند ، به این دلیل در آن زمان امکان برگشت پذیری بینی های گوشتی بسیار زیاد بود اما امروزه جراحان بینی ، به هنگام جراحی بینی گوشتی از تکینیک های جدید استفاده می کنند که برگشت پذیری بینی گوشتی را به صفر رسانده است ، آن ها از برداشتن بیش از حد غضرو ف بینی اجتناب می کنند ، حتی در مواردی اقدام به تقویت و محکم کردن غضروف های بینی نیز می کنند.

به عنوان مثال، جراحی بینی به روش باز به طور معمول به یک تا سه ساعت زمان نیاز دارد، در حالی که جراحی زیبایی بینی تجدید نظر (ترمیمی) میتواند بسیار بیشتر طول بکشد. سالانه بسیاری از افراد برای انجام این جراحی زیبایی اقدام می کنند. البته که در داخل ایران هم جمعیت زیادی بینی خود را به تیغ جراحان می سپارند اما این آمار جالب توجه، از آن جهت به دست آمده که با توجه به ارزان تمام شدن هزینه عمل بینی در ایران، هر سال بسیاری از افراد از کشورهای دیگر برای انجام این عمل به کشورمان سفر می کنند.

جالب است بدانید که ایران، یکی از 4 کشوری است که بیشترین جراحی بینی در دنیا را انجام می دهد. هیچکس نمی تواند تعیین کند که با چه نوع دماغی متولد شود اما همه می توانند در طول زندگی، شکل ظاهری و سایز بینی خود را تغییر بدهند. در حال حاضر، جراحی بینی به دو صورت باز و بسته انجام می شود که بستگی به مدل بینی دارد و جراح با ایجاد برش های متفاوتی در سطح بینی، شکل و فرم آن را تغییر می دهد. بینی انسانها از نظر شکل ظاهری با یکدیگر متفاوت است و از نظر شکل غضروف ها و استخوان ها به دو دسته بینی استخوانی و گوشتی تقسیم می شود.

دیدگاهتان را بنویسید