جراحی بینی فوق العاده نچرال استاتیک 👃🏻 توسط دکتر روزینا بشارتی زاده⭐

در باب مسئله بیمه باید یادآور شد که محتمل است که بعد از انجام عمل با مدارک مربوطه به اداره بیمه مراجعه و در صورتی که بیمه مربوطه تایید کند که قسمتی از عمل جنبه درمانی داشته مبالغی از اداره بیمه دریافت گردد. از تمامی جهات بینی خود فتوگرافی تهیه کنید تا بتوانید نتیجه را با عکس قبل جراحی مقایسه کنید. در شرایطی که بیمار از نتیجه جراحی بینی خود راضی نیست ، رینوپلاستی ترمیمی انجام می شود.

اکثر دختران در پایان ۱۶سالگی و پسرها در پایان ۱۸سالگی به بلوغ کامل می رسند و میتوانند عمل رینوپلاستی انجام دهند. البته در تکنیک جراحی باز نیز در صورت سپرده شدن فرایند به دست یک جراح ماهر ، بعد از سپری شدن زمان ، هیچ اثری از اسکار یا آثار عمل بینی بر روی بینی باقی نخواهد ماند. جراحان بینی موظف اند بیماران را در جریان اقدامات قبل و بعد از رینوپلاستی قرار دهند تا با رعایت این نکات دوران نقاهت راحت و کوتاه تری را سپری کنند. جراح بینی خوب سعی بر جلب اعتماد بیمار می کند تا فرد با آرمش خاطر اقدام به جراحی بینی نماید.

بعلاوه ، جراحی می تواند بر روی واکنش بدن به انسولین تاثیر گذار باشد ، بنابراین ، جراح باید فرایند را در یک همکاری مشترک با پزشک دیابت ، هم در طول عمل و هم در دوره ریکاوری ، پیش ببرد. اگر مهارت جراح کافی باشد و فرد نکات لازم در ارتباط با مراقبت پس از عمل را رعایت کند عوارض جراحی به حداقل می رسد.

همچنین پس از یک سال جراح قادر به تشخیص تمام ایردات باقی مانده یا پدید آمده از رینوپلاستی اولیه می باشد. پوست بینیهای گوشتی در ناحیه نوک و همچنین کناره های آن از سایر بینی ها متمایز است. معاینه همچنین برای تعیین تاثیر رینوپلاستی بر تنفس شما ضروری است. ولی باید بدانید که فین کردن بسیار خطرناک است و به بینی تازه جراحی شما شما فشار وارد کرده و می تواند خطر پارگی و خونریزی شدید را به همراه داشته باشد. برای انجام این عمل معمولا نیازی به بیهوشی کامل فرد نیست و به صورت سرپایی، تحت بی حسی موضعی در مطب انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید