جراحی بینی فوق العاده نچرال استاتیک 👃🏻 توسط دکتر روزینا بشارتی زاده⭐

در برخی موارد خاص بینی را می توان با استفاده از فیلرهای پوستی، تغییر شکل داد و اتفاقاً نتیجه آن بسیار مناسب می شود. عمل بینی گوشتی یکی از عمل های زیبایی پرطرفدار می باشد و نظر اکثریت زنان و مردان را به خود جلب کرده است. در گذشته هیچ تفاوتی بین عمل بینی در مردان و عمل بینی زنانه قائل نبودند و گاهی ممکن بود فرم بینی مردان بعد از جراحی زیبایی بینی بسیار ظریف و فانتزی شود و در نهایت مردان از فرم بینی خود ناراضی باشند. انتخاب بهترین جراح بینی مردان شاید کار دشواری به نظر برسد اما با در نظر گرفتن تمام ویژگی های بالا می توانید انتخاب مناسبی داشته باشید.

با تزریق فیلر های پوستی به برخی از نواحی بینی، توسط جراح بینی با تجربه و ماهر، می توان سطح صاف تری برای بینی ایجاد نموده و نوک بینی را تغییر شکل داده و حتی ظاهر بینی را متقارن تر نمود. پزشک شما بهترین انتخاب را به شما توصیه می کند. در این حالت حتی کوچکترین نقص ها بر روی تشک شما به خوبی قابل رویت خواهد بود. داروها برای راحتی شما در طی روش جراحی تجویز می شوند. رینوپلاستی به چه منظور انجام می شود؟ آیا امکان دارد که تغییر شکل بینی به شیوه دیگری به جز جراحی انجام گیرد؟

جراحی بینی باز معمولا جهت بهبود تنفس ، بهبود فرم ظاهری و زیبایی بینی مورد استفاده قرار می گیرد. بینی بعد از این جراحی در عین زیبایی و داشتن فرم جذاب، مشخص نیست که عملی روی آن صورت گرفته است. تورم بعد از عمل بینی گوشتی به نسبت بینی استخوانی بیشتر است و بالطبع زمان بیشتری نیاز است تا نتایج نهایی آن دیده شود. بله این امکان به دلایل متعددی وجود دارد از جمله کجی بینی که باعث می شود وقتی بینی توسط جراح بینی صاف می شود پوست یک طرف بینی بیشتر فشرده و پوست طرف دیگر کمتر فشرده شود و به این علت ورم آن سمت دیرتر می خوابد ولی ظرف ۶ ماه تا یک سال این اشکالات برطرف می شوند.

علاوه بر آن ميزان تبحر و توانایی پزشک جراح نيز در این مقوله تاثير بسزایی دارد. یکی از قسمت های مهم بینی پوست آن است. غضروف قسمت جلویی بینی نرم، بزرگ و پهن است. به این صورت که غضروف اضافی را از تیغه وسط بینی ( سپتوم )، غضروف دنده یا گوش برداشته و قسمت نوک بینی قرار می دهیم تا غضروف های ناحیه نوک بینی تقویت شود.

دیدگاهتان را بنویسید