جراحی بینی|قیمت+عوارض+عکس و فیلم از جراحی زیبایی بینی

11. بعد از جراحی استراحت کنید ، و در 24 ساعت اول سر خود را در موقعیت بالاتر از بدن قرار دهید. لازم است پس از تصمیم گیری، موارد بسیاری را رعایت کنید و آگاهی خود را درباره این جراحی افزایش دهید تا تصمیم صحیحی گرفته و در نهایت یک جراحی بینی موفقیت آمیز داشته باشید. اگر سن تان کمتر از ۱۸ سال است باید رضایت پدر را به همراه داشته باشید. 1. قبل از عمل جراحی بینی، بیمار باید آزمایشات لازم را بدهد. 2. در صورتیکه بیمار داروی خاصی مصرف می کند و همچنین اگر سابقه بیماری خاصی دارد را قبل از جراحی بینی، به پزشک خود اطلاع بدهد.

10. بیمار می تواند قیل از جراحی بینی، استحمام کند و صورت خود را از هر گونه آرایش و ماده اضافه پاک کند. عمل جراحی زیبایی بینی به دو طریق جراحی بینی به شیوه سته و جراحی بینی به روش باز که شامل یک برش اضافه روی پوست بینی در قسمت کلوملا است انجام می شود.پیشنهاد می شود برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله تفاوت های اصلی جراحی بینی باز و بسته رجوع کنید. 11. بیماران مرد بهتر است صورت خود را اصلاح کنند. شما باید حتما پزشک خود را در جریان وضعیت کامل سلامتیتان قرار بدهید.

13. از آن جایی که به طور معمول چند عمل جراحی بینی در طول یک روز انجام می شوند، فرد باید حتما زمان دقیق انجام عمل را بداند. بنابراین قبل از هر گونه اقدام برای عمل و در اولین گام ، باید بهترین جراح بینی را انتخاب کنید. در صورتی که قبل از این سن جراحی شود به دلیل اینکه تمام اعضای صورت کاملا رشد نکرده است، جراح با توجه به موقعیت صورت نسبت به تغییر بینی اقدام می کند.

شکل جذاب تر در بینی که با دیگر ویژگی های صورت شما هماهنگ می باشد. با توجه به ورم بافت های داخلی بینی پس از انجام عمل، حس بویایی شما تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. اگر قبل از جراحی بینی سرما بخورید، به ناچار عملتان به تعویق می افتد. 8. اگر قبل از جراحی بینی سرما بخورید، به ناچار عملتان به تعویق می افتد. نکته: فراموش نکنید اگر با پیام “جراحی بینی رایگان” رو به رو شدید چیزی جز تبلیغات نبوده و هرگز به اینگونه موارد توجه نکنید. 5. تا دو هفته قبل از جراحی بینی، از دمنوش های گیاهی، زنجبیل، سیر، ویتامین E، روغن ماهی استفاده نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید