جراحی بینی|قیمت+عوارض+عکس و فیلم از جراحی زیبایی بینی

این عمل باید به درستی انجام شود، به این معنا که برای ایجاد ظاهر و اندازهی مورد نظر در بینی، تنها قسمتی که لازم است از غضروف برداشته شود. نتیجه جراحی بینی گوشتی که به درستی انجام نشود باعث میشود دوباره در نوک بینی حالت برجستگی و بدشکلی دیده شود. اغلب اوقات، بیشترین ترس بیماران این است که به خاطر عدم اطلاع کافی نتوانند به خوبی از بینی عمل شدهشان مراقبت کنند.هر کسی میخواهد که روند بهبودیاش را به سلامتی سپری کند،خصوصاً بعد از عمل جراحی روی صورت همچون رینوپلاستی.

بنابراین برای اینکه مطمئن باشید که دارید به بهترین نحو از بینیتان بعد از عمل مراقبت میکنید و روند بهبودیتان به خوبی میگذرد، چه کار باید کرد؟ وقتی که انجام روش صحیح رینوپلاستی را بر عهدهی پزشک جراح بینیتان میگذارید، مطمئن باشید که بهبودی بعد از عمل بینیتان کلاً بر عهدهی شما میباشد.

وقتی در حین عمل، بخش زیادی از غضروف برداشته شود، بینی بیش از حد باریک شده و فرد دیگر نمیتواند به طور عادی نفس بکشد. اگر بینی بیمار خیلی باریک شود تنفس از بین میرود. وجود پولیپ بینی صرفا سبب بروز مشکل نمیشود بلکه در صورت بزرگ و ملتهب شدن آنها میتواند موجب اختلال و ناراحتی در بویایی و تنفس فرد شود. در یک عمل موفق رینوپلاستی، بینی باریکتر میشود،بدون آنکه مشکلاتی در تنفس از راه بینی ایجاد شود. دو روز اول بعد از جراحی بینی، بیشترین ورم و کبودی را خواهید داشت.

اگر در روز جراحی مشکلی برایتان پیش آمد، بهتر است طبق برنامه ریزی قبلی به مرکز جراحی مراجعه کرده و برای تصمیم گیری در مورد بی خطر بودن جراحی مورد ارزیابی قرار بگیرید. این نوع بینی در مقابل بینی های گوشتی خیلی بهتر عمل خواهند شد و نتیجه ی جراحی بی شک بهتر خواهد شد. بینی گوشتی علاوه بر پوست ضخیم و اسکلت ضعیفی دارد که جهت عمل بینی این نوع بینی نیاز به تقویت غضروف در قسمت نوک بینی و استحکام بخشیدن به ساختار بینی داریم که در این تکنیک عوارض جراحی بینی گوشتی همچون برگشت پذیری یا افتادگی نوک بینی گوشتی را به صفر می رسانیم.

دیدگاهتان را بنویسید