نقد آلبوم جدید شاهین نجفی ((سال خون))

دلیل اصلی انتشار بدون اجازه ترانهٔ «طرف ما» از تلویزیون صدای آمریکا عنوان میشود. این ترانه با واکنشهای مختلفی مواجه شده و برخی آن را «توهین به مقدسات» میدانند و عدهای دیگر از آن به عنوان نمونهای از « آزادی بیان و تابوشکنی » یاد میکنند. جهت بازی کردن آنلاین این بازی می توانید به این صفحه مراجعه نمایید.

دانلود فول آلبوم شاهین نجفی اختصاصی سانگفا شامل تمامی آهنگ ها و آلبوم های منتشر شده توسط شاهین نجفی download shahin najafi full album by songfa در این پوستر با کج کردن حرم امام رضا و ائمه (ع) وتشبیه آن به سینه زن و گذاشتن کلاغ به جای. پوستر جدیدترین آهنگ شاهین نجفی با نام “نقی” در حالی منتشر شده است که در طراحی این پوستر سراسر توهین به حرم مقدس امام رضا و ائمه (ع) است که این امر موجب واکنش های منفی در این خصوص شده است.

دلایل مختلفی در رابطه با جدایی وی از این گروه مطرح شدهاست. آلبوم «رادیکال» دارای دوازده ترانه است که در سبکهای مختلفی چون رپ، سمفونیک راک، سایکدلیک راک، فلامنکو و پروگرسیو متال و همچنین آوای کردی ساخته شدهاند. وی زمانی که شش سال داشته است پدرش را از دست می دهدو بعدها نیز با اعتیاد برادرش روبه رو می شود. به هر جهت شاهین نجفی در رابطه با جدایی خود از این گروه اعلام کرد که بعدها امید پور یوسفی درباره انتشار ترانهٔ «طرف ما» از تلویزیون صدای آمریکا گفت این موضوع سهواً اتفاق افتاده بود و شاهین نجفی نیز از اشتباه رخ داده گذشت.

وی زمانی که شش سال داشتهاست پدرش را از دست میدهد و بعدها نیز با اعتیاد برادرش روبه رو میشود. Em G نقی تو رو قسم به شوخ طبعیت Em به این بیرون از. تو که مدرك دکتراتم چیزیه. نقی تو رو قسم به شوخ طبعیت. نوشته شده در پنجشنبه بیست و سوم شهریور ۱۳۹۱ ساعت 0:37 توسط جانم فدای امام نقی.

دیدگاهتان را بنویسید